V prvním utkání nasměrovala hokejisty Třemošné za vítězstvím povedené první třetina, po níž vedli o tři branky. Hosté se pak už marně snažili dotáhnout třígólové manko.

Na začátku zápasu bylo vidět, že ani jeden z týmů nechce udělat chybu. Hra se odehrávala ve vysokém tempu, ale zároveň hráli všichni opatrně. V první třetině se nám podařilo vstřelit tři góly a myslím, že to rozhodlo. Drželi jsme si soupeře od těla po celý zápas. Ani spousta přísných vyloučených na naši straně soupeři nepomohla a skvělým týmovým výkonem jsme vyhráli první semifinále," těšilo obránce Třemošné Martina Muchku.

Luboš Koželuh (vpravo nahoře) a Jaroslav Špaček (dole uprostřed) na snímku s Josefem Řezníčkem (vlevo nahoře), Milanem Tichým (vpravo dole) a Zbyňkem Marákem.
Narozeninová party ve společnosti hokejových legend

Ten si je ale zároveň vědom, že druhý zápas bude pořádně těžký, navíc se odehraje na ledě soupeře. Rozhodně víme, že není nic hotovo. Bude velice těžké zopakovat v Rokycanech tento výkon, vyhrát a postoupit tak do vysněného finále," dodal bek Meteoru.

V případě vítězství Rokycan po řádné hrací době bude následovat prodloužení, v němž se rozhodne o postupujícím do finále.

Petr Kořínek, Martin Straka a František Bombic během sezony na střídačce plzeňského áčka.
Dopad nespokojenosti: V hokejové Plzni končí trenéři

Třemošná - Rokycany 5:3 (3:0, 1:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 11. Šibra (Muchka, Michel), 13. Šibra (Houfek, Princl), 14. Sedláček (Vavřička, Soukup), 28. Reitspies (Princl), 50. Princl (Šibra) – 36. Hrubý (Švík), 49. Benedikt (Hrubý), 51. Hrubý (Benedikt, Matoušek).

HC Meteor Třemošná: J. Štekr — T. Soukup, M. Muchka, J. Houfek, J. Šibra, M. Jánský — F. Michel, V. Reitspies, M. Princl, J. Šucha, A. Ženíšek, J. Vavřička, L. Sedláček.

HK Rokycany: J. Karbulka — L. Kastner, P. Peleška, M. Soukup, J. Sklenička, M. Půst, E. Polívka, L. Martinec — D. Petr, L. Nový, A. Koukolík, J. Karbulka, J. Geltner, J. Benedikt, J. Beránek, A. Matoušek, J. Švík, J. Koc, T. Hrubý.

Výsledek prvního utkání druhé semifinálové série: Klatovy - Nejdek 2:5.

Na podzim se na Slovanech body dělily. Jak dopadne druhé měření sil mezi Doubravkou a Petřínem?
Na Doubravce vzplane městské derby. Posílené Senco čeká první Petřín