„Tímto chceme pomoci s propagací sledge hokeje v Plzni, kde bychom chtěli napomoci ke vzniku nového klubu,“ vysvětloval trenér Žraloků Jiří Berger.

Jeho tým se však na plzeňském ledě objeví v krátkém sledu již podruhé. „Poprvé jsme uspořádali v rámci západočeského derby plzeňského Lasselsbergeru s karlovarskou Energií v Plzni sledge hokejovou exhibici,“ ohlédl se zpátky v čase Berger.

A na co se diváci mohou těšit? „Po skončení utkání si mohou zájemci nejen zkusit sledge přímo na ledě, ale také jim budou k dispozici hráči, kteří jim odpoví na všechny otázky týkající se tohoto sportu. Tímto bych chtěl pozvat všechny diváky a zájemce o sledge hokej v Plzni,“ lákal kapitán úřadujících mistrů republiky.

Hned v neděli pak Žraloci sehrají další utkání, ale už opět na domácím ledě. Od 11.00 hodin budou hostit na stadionu HC Energie mužstvo olomouckých Kohoutů.

„Víme, že každé utkání je jiné, ale my chceme vybojovat v těchto dvou duelech šest bodů, a vrátit se tak do čela tabulky,“ plánoval Berger.