Oproti prvnímu vzájemnému zápasu to byla tentokrát jednoznačná podívaná.Domácí Apollo nastoupilo jen v jedenácti hráčích v poli a se silným soupeřem drželo krok pouze první třetinu.Ladislav Sedláček poslal brzy Třemošnou do vedení, ale do konce první přestávky ještě našel odpověď kaznějovský David Baďouček.

Od druhé periody začali mít hosté více ze hry, což se projevilo i ve skóre.Branky stříleli výhradně hokejisté Třemošné, kteří zvítězili nakonec vysoko 8:1. „V úvodu zápasu jsme byli lepším týmem a vstřelili jsme rychlý gól, ale na konci třetiny jsme se přizpůsobili hře soupeře. Od druhé části jsme zrychlili tempo a vypracovali jsme si velký gólový náskok, když jsme vedli o čtyři branky. V poslední třetině jsme tempo udrželia přidali jsme další tři góly,“ mohl být spokojený útočník Třemošné Josef Beran, jenž v utkání zaznamenal hattrick.

Roman Přikryl obléká v letošní sezoně dres prvoligových Litoměřic
Přikryl: Jsem rád, že je tady tolik kluků z Plzně

Zklamání bylo naopak cítit v táboře Kaznějova, jenž se v posledních zápasech trápí. S výjimkou kontumační výhry nad Chebem prohrálo Apollo tři utkání v řadě.

„Třetí zápas po sobě jsme se sešli v hodně okleštěné sestavě. V 11 lidech nešlo po fyzické stránce čelit celý zápas dobře bruslící Třemošné. Vydrželi jsme půlku zápasu, pak nám už došly síly a Meteor proměňoval své šance,“ hodnotil trpce zápas kaznějovský obránce Miroslav Brand.

Příští zápas odehraje Kaznějov v Domažlicích. „Musíme na tu prohru rychle zapomenout, sejít se příště v rozumném počtu a vybojovat v Domažlicích nějaké body,“ dodal Brand.

Michal Houdek se usadil v Porubě a patří k nejvytěžovanějším obráncům slezského celku. Zároveň je však kdykoliv připraven se zastat spoluhráče a nechat promluvit své pěsti
Houdek: Nemůžu se dočkat, až zase shodím rukavice

Kaznějov – Třemošná 1:8
Třetiny: 1:1, 0:4, 0:3. Branky a nahrávky: 9. Baďouček (Mutinský) – 2. L. Sedláček, 25. Beran (Koreis), 31. Blumentrit (Šibra, Michel), 35. Šibra (Michel), 37. Beran (Michel, Ko-reis), 50. Michel (Davídek, Šucha), 53. Šibra (Smejkal, Michel), 60. Beran (Koreis).
Kaznějov: Holub – Baďouček, Brand, Urbánek – Dobrý, Markov, Valečka, Mutinský, Straka, Komanec, Samek, Hajšman.
Třemošná: Štekr – Smejkal, Sedlák, Soukup, Blumentrit – Šibra, L. Sedláček, Beran, Šucha, Koreis, Monhart, Davídek, Polívka, Michel.

Ostatní výsledky: Domažlice – Klatovy 9:6, Cheb B – Sokolov B 2:4, Rokycany – Tachov 13:6.

Následující program: sobota od 15.45: Klatovy - Mariánské Lázně, 17.00: Nejdek - Rokycany, 17.30: Tachov - Cheb B, 19.00: Domažlice - Kaznějov, 20.00: Sokolov B - Třemošná.

Tabulka krajské hokejové ligyTabulka krajské hokejové ligyZdroj: Deník/Dominik Rejthar