Meteor Třemošná - Klatovy B 4:5
„Zápas byl velice vyrovnaný. Bohužel jsme se zbytečnými fauly dostávali do oslabení a to dost ubíralo na síle. Ale naopak jsme měli dost neproměněných šancí, díky kterým jsme nejspíš přišli o výhru. Teď nám nezbývá nic jiného, než poučit z chyb a pilně se připravit na play off," řekl po utkání třemošenský útočník Šimon Albrecht.

Třetiny: 1:0, 2:4, 1:1. Branky a nahrávky: 15. Princl (Davídek, Pouska), 22. Sieger (Muchka, Holý), 37. Polívka (Koreis, Šibra), 52. Soukup (Koreis) – 24. Kuchárik (Babka), 29. Rajal (Babka, Kuchárik), 31. Babka (Čuban), 38. Pitel (Brtník, Vizinger), 41. Brtník (Babka, Hochman).
Sestava Třemošné: F. Smejkal — D. Smejkal, M. Muchka, T. Soukup, T. Blumentrit — Š. Albrecht, J. Šibra, J. Beran, J. Holý, J. Sieger, J. Koreis, M. Davídek, V. Polívka, M. Princl, M. Pouska.

Kapitán Martin Straka s mistrovským pohárem.
Deset let od titulu. Hokejová Plzeň oslaví výročí v duelu s Třincem

Apollo - Nejdek 3:7
„Do zápasu jsem šli s tím, že musíme vyhrát, protože jinak ztratíme poslední příčku, která zaručuje účast v play off. V první třetině jsme nehráli úplně nejhůř, vytvořili jsme si nějaké šance, ale bohužel tam nespadla žádná branka. Po pauze jsme po mém vyloučení dostali první gól a už jsme se vezli. Na konci druhé třetiny jsme prohrávali 1:4. Ve třetí části jsme se pokusili o zvrat. Hned na začátku jsme snížili na 2:4, ale pak se nám už nepodařilo navázat na slibný začátek a prohráli jsme 3:7," litoval obránce Apolla Miroslav Brand.


Třetiny: 0:0, 1:4, 2:3. Branky a nahrávky: 28. Baďouček (Šiška), 42. Dobrý (Samek), 56. Králíček (TS) – 22. Vašíček (Jílek, Florian), 26. Vondráček, 27. Hromádka (Jakubal, Záhora), 29. Korčmaroš (Mareček, Vondráček), 44. Funk (Jakubal), 47. Hromádka (Jakubal), 52. Funk (Záhora, Jakubal).
Sestava Apolla: K. Holub — D. Baďouček, M. Brand, D. Prachař, J. Urbánek, E. Šimůnek — J. Helus, F. Králíček, P. Dobrý, M. Straka, M. Markov, K. Valečka, R. Komanec, D. Šiška, V. Samek, M. Hajšman.

Třemošná má tento víkend volno. Zároveň v něm bude sledovat, na koho narazí v semifinále play off. V předkole se utkají Klatovy B se Sokolovem B. Druhý zápas bude ve složení Domažlice a Nejdek.

Tabulka krajské hokejové ligy Plzeňského a Karlovarského kraje po základní části.Tabulka krajské hokejové ligy Plzeňského a Karlovarského kraje po základní části.Zdroj: Deník/Dominik Rejthar

Ukrajinský fotbalista Danylo Sikan.
Fotbalový skandál: Hráč Šachtaru Sikan se neudržel, dal pěstí opilému Rusovi