Meteor přes léto v přestupovém okně nezahálel a přilákal nové hráče. Největší posilou je zkušený obránce Jakub Houfek. Ten dlouhá léta oblékal dres druholigový Klatov. Ty se sice v loňské sezoně zachránili ve druhé lize, ale konec spolupráce s extraligovou Plzní a nedostatek finančních prostředků je donutil se nepřihlásit do dalšího druholigového ročníku. Po 22 letech tak klatovský hokej zmizel z druholigové mapy bude působit jen v krajské soutěži.

Z Německa navíc přivítala Třemošná navrátilce Filipa Michela, který by měl pomoci v ofenzívě. Tam Třemošná přišla o loňského neproduktivnějšího hráče Martina Davídka, který se rozhodl znovu zkusit štěstí v belgické soutěži. Zároveň ještě Meteor přilákal několik hráčů z plzeňských Akademiků, konkrétně Jakuba Vavřičku, Dominika Beera a Jakuba Štochla.

Kapitán Jan Schleiss.
Hořkost jde stranou, Plzeň jde na Pardubice

U loňského titulu Třemošné byl i bývalý extraligový hráč a reprezentant Josef Straka. Ten už by dle informací Deníku neměl pokračovat v Meteoru. Na soupisce však nadále zůstává rovněž extraligou ošlehaný Jakub Koreis.

I Apollo před letošní sezonou omladilo tým a rovněž ulovilo několik hráčů, kteří prošli nebo působí v univerzitní lize. Čeká ho však těžký start, když se v sobotu v hale na Kooperativě utká od 17.45 s Rokycany, které v loňské sezoně skončily druhé. Meteor začíná sezonu ve stejný den v 17.30 na ledě Domažlic.

Derby nabídlo lítou bitvu a jen tři branky. Úspěšnější byly nakonec Dobřany
Vyrovnané derby urvaly Dobřany v prodloužení