Klatovy B - Třemošná 4:6
Pouze v jedenácti hráčích včetně gólmana dorazila Třemošná do Klatov. Nakonec se zranili během utkání ještě dva hráči, přesto Meteor urval vítězství.

„Zápas se hrál od začátku ve velmi vysokém tempu, kdy hra se přelévala z jedné poloviny hřiště na druhou. První třetinu jsme vyhráli 2:1, ale zároveň přišli i o zraněného Berana. Ten měl rozseklý ret, takže jel okamžitě na šití do nemocnice. Druhá třetina přinesla více gólů, kdy stav byl 4:4. Bohužel pro nás přišla další zranění. Třetí třetinu jsme dohrávali v osmi lidech, kdy některý hráči byli i přes 5 minut na ledě bez střídání. Nakonec jsme urvali vítězství 6:4, které je o to víc je cennější, když nás bylo takhle málo. Smekám klobouk před všemi zúčastněnými tohoto zápasu," hodnotil zápas třemošenský obránce Jakub Slavík.

Třetiny: 1:2, 3:2, 0:2. Branky a nahrávky Třemošné: 6. Davídek, 17. Mainer (Šibra, Polívka), 31. Slavík (Davídek, Šucha), 39. Davídek (Blumentrit), 43. Polívka (Mainer, Šucha), 46. Šibra (Davídek, Mainer).

Obránce Michal Houdek s pukem, kterým dal v extralize premiérový gól.
Konečně. Michal Houdek si první gól v extralize osladil vítězstvím

Nejdek - Apollo 5:3
„Bohužel se to sešlo tak, že nás bylo málo a museli jsme odehrát utkání pouze v deseti hráčích. Začali jsme dost opatrně, což na rozjetý Nejdek nestačilo, když nám odskočil o tři branky. Následně jsme ve druhé třetině zabrali a snížili, ale domácí poté znovu odskočili. Ve třetí části jsme měli v posledních 10 minutách tlak, který se nám nepodařilo proměnit v branku. Jen jsme kosmeticky upravili skóre na 5:3," mrzelo obránce Apolla Miroslava Branda.

Třetiny: 2:0, 2:1, 1:2. Branky a nahrávky Apolla: 37. Hajšman (Samek, Jankovský), 46. Markov (Linhart, Králíček), 52. Hanzlíček (Hajšman).