Lukáš Pulpán je odchovancem plzeňského hokeje a v jejím dresu také poprvé nakoukl do extraligy. Následně působil ofenzivní obránce v dresu Chomutova odkud se vrátil před sezónou 2014/15 zpátky do mateřského klubu.

„Jsem rád, že budu moc hrát i dál za Plzeň. Byla to pro mě priorita, jsem tady doma a vždycky jsem chtěl hrát doma za Plzeň. První sezóna po návratu nebyla dobrá, to všichni víme. Loni a letos už bych řekl, že je to lepší. V těch dalších dvou letech doufám, že budu hrát dobře a půjdu i příkladem ostatním," říká k prodloužení smlouvy Lukáš Pulpán.

S Lukášem jsme jednali o nové smlouvě delší dobu, protože jsme měli zájem, aby tu zůstal. Je to Plzeňák a má ke klubu určitý vztah. Po několika jednáních jsme dospěli ke shodě a podepsal smlouvu na dva roky. Lukáš by měl být v dalších letech lídrem toho týmu vzhledem ke svým zkušenostem, zároveň je to ale výborný bruslař a ofenzivní obránce i do přesilových her, takže jsme moc rádi, že tu bude pokračovat," uvádí sportovní manažer Tomáš Vlasák.