Vedení hokejové Škody Plzeň na klubovém webu oznámilo, že po mnohaleté spolupráci končí na postu marketingové manažerky a tiskové mluvčí Lucie Mužíková. S působením v plzeňském klubu se rozloučí koncem října. "Lucii děkujeme za její úsilí, oddanost a vykonanou práci pro náš klub. Přejeme ji vše nejlepší na její nové cestě v soukromém i pracovním životě," stojí v tiskovém prohlášení.

O marketing a komunikaci se bude nyní starat nový tým, jehož členy budou Lukáš Bohata a Alex Martinák, kteří přicházejí z partnerské spolupráce se společností Šmucler Studio, která již připravovala komunikační strategii a vizualizaci pro novou extraligovou sezonu. Lukáš Bohata bude mít na starost strategii marketingu a komunikace, kde zúročí své mnohaleté zkušenosti. Alex Martinák bude zodpovědný za operativní záležitosti a komunikaci na sociálních sítích.

"Hlavním cílem nového týmu je posunout naši komunikaci na vyšší úroveň a nastavit efektivní procesy, které umožní být flexibilní a rychlí v reakci na potřeby našich fanoušků a partnerů. Chceme být více aktivní, naslouchat potřebám a přiblížit náš klub těm, kteří ho podporují. Věříme, že kombinace zkušeností Lukáše Bohaty, Alexe Martináka a kreativního přístupu Šmucler Studia nám umožní dosáhnout těchto cílů a posunout HC Škoda Plzeň na vyšší úroveň," zdůvodňuje představenstvo klubu výše uvedené změny. 

Vladimír Bednář ukazuje svůj reprezentační dres.
Nezlomný hokejový bohatýr Vladimír Bednář slavil jubileum