Plzeň - Tomáš Král zrušil rozhodnutí předsedy disciplinární komise ELH, kterými byla klubům HC Kometa Brno a HC Škoda Plzeň uzavřena kvůli nesportovnímu chování příznivců část hlediště pro domácí zápasy s kluby HC Dynamo Pardubice, resp. Piráti Chomutov (4. 2.). Současně inicioval svolání mimořádné valné hromady APK LH, která se sejde ve čtvrtek 8. února.

"Považuji za neúnosné, aby byly vedení soutěže a disciplinární komise extraligy vystavovány eskalujícím útokům za to, že plní řády, které navrhly a schválily kluby. Využil jsem proto své pravomoci a rozhodl o zrušení rozhodnutí s tím, že o dalším postupu rozhodne valná hromada APK LH, stejně jako tomu bylo v srpnu a v listopadu 2017," uvedl prezident ČSLH Tomáš Král.

Vstupenky do sektoru 112 opět v prodeji!

Díky zrušenému trestu pro utkání s Piráty Chomutov mohou v neděli fanoušci opět pořídit vstupenku do všech sektorů Arény. "Dnes, tedy v sobotu, od 17 hodin je možné kupovat vstupenky online do sektoru 112. Zítra je otevřen ticketing dle standardní provozní doby, kde je též možno pořídit lístek přímo do tohoto a dalších sektorů v celé Home Monitoring Aréně. Přijďte podpořit indiány i vy! Doma se opět lídr soutěže představí až za měsíc!" zve mluvčí klubu všechny fandy.