Rokycany – Apollo 9:2
„Před zápasem jsme si věřili, že proti silnému soupeři odehrajeme kvalitní zápas a budeme mu rovnocenným soupeřem. Bohužel se tak nestalo. Hned ve druhé minutě se Rokycany ujaly vedení a v první třetině si vytvořily takový náskok, že o osudu utkání bylo rozhodnuto. Zbytek zápasu jsme se jim snažili znepříjemnit pohodlnou výhru, ale utkání si už domácí pohlídali až do konce,“ byl zklamaný obránce Apolla Miroslav Brand.

Třetiny: 5:2, 1:0, 3:0. Branky a nahrávky Apolla: 5. Králíček (Šiška), 14. Straka (Dobrý, Markov). Rozhodčí: Bubla. Vyloučení: 10:5. Bez využití.

Dvojzápas Talent tým Plzeňského kraje - Tenax Dobele.
Talent se ve třetím předkole EHF Cupu utká s Hasharonem z Izraele

Nejdek – Třemošná 9:6
„Měli jsme těžce oslabenou sestavu. Bylo nás jen deseta z toho tři hráči byli ještě junioři. Zápas pro nás nezačal dobře. Oproti extralize u nás nehrozí postih za komentování výkonů rozhodčích, a tak s čistým svědomím mohu říct, že sudí zápas nezvládal. Něco takového jsem snad ještě neviděl. Nesmyslně nám vyloučil hráče do konce utkání po nafilmovaném pádu soupeře. Ten to sám přiznal, ale až po zápase,“ čertil se třemošenský útočník Martin Davídek.

„Následně nám vyhodil dalšího hráče a v jednu chvíli jsme zbyli na střídačce pouze dva. To se pak hraje těžko. Dlouho jsme se prali o výsledek, ale chybějící síly rozhodly,“ připustil Davídek.

V závěru zápasu se do rvačky ještě pustil třemošenský Jakub Koreis.Ve férové bitce sice neposlal Martina Doubka k ledu, ale na body zvítězil.

Třetiny: 4:2, 1:2, 4:2. Rozhodčí: Pastier. Vyloučení: 17:17. Využití: 6:1. Branky a asistence Třemošné: 10. Albrecht, 17. Davídek (Princl, Albrecht), 23. Polívka (Princl, Koreis), 34. Sieger (Albrecht, Princl), 47. Princl (Polívka, Holý), 52. Princl (Polívka).

14. kolo FORTUNA ČFL, skupina A: Viktoria Plzeň B (na snímku fotbalisté v červenomodrých dresech) - FK Dukla Praha B 3:1.
FOTO: V souboji rezerv Plzeň skolila hladce Duklu a drží se stále v popředí