Extraliga juniorů

9. kolo: Škoda Plzeň - Slavia Praha 1:6. Zápas se nám vůbec nepovedl. Upozorňovali jsem kluky, že Slavia je agresivní tým, který hodně napadá, hraje jednoduše a přesně tak taky vypadala první třetina, přesto jsme prohrávali jen 0:1. Poté jsme si nějaké šance vytvořili, ale jsme strašně žalostní v zakončení a soupeř potrestal každou chybu. Za stavu 0:3 jsme měli příležitost penalty, ale bohužel z vyložených příležitostí do prázdné brány jsme nedali gól a soupeř nám odskočil na 0:4. Třetí třetina se jen dohrávala. Jsme rádi za získání alespoň toho jednoho bodu, při novém bodování se každý bod počítá,“ řekl trenér Plzně Petr Kořínek.

Třetiny: 0:1, 0:3, 1:2 - N 0:0 - 1:0. Branky: 60. Eret, rozh. náj. Houdek.

Sestava Plzně: Kolář (od 41. Pilc) – Houdek, Kovařík, Pánek, Lokajíček, Kremláček, Šiller, Malák – Kvasnička, Reitspies, Rohla, Slanina, Matiášek, Adamec, Malát, Procházka, Eret, Hasman, Princl.

10. kolo: Piráti Chomutov - Škoda Plzeň 4:1. „Sehráli jsme špatné utkání. Nehráli jsme do těla. Chomutov nás předčil v bruslení a v proměňování šancí. Myslím si, že byli lepší a zaslouženě vyhráli,“ konstatoval trenér Škody František Černý.
Junioři Plzně jsou v extraligové tabulce skupiny A čtvrtí.

Třetiny: 2:0, 1:1, 1:0 - N 1:0. Branky: 26. Kremláček.

Sestava Plzně: Kolář – Houdek, Kovářík, Lokajíček, Krelmáček, Šiller, Malák – Reitspies, Ženíšek, Kvasinčka, Rohla, Slanina, Matiášek, Adamec, Malát, Procházka, Eret, Hasman, Princl.