Meteor vstoupil do utkání dobře a po Davídkově trefě se ujal vedení. Rokycany sice vyrovnaly, ale do konce první třetiny se ještě prosadili domácí Princl se Slavíkem. Po změně stran si ale hosté pomohli dvěma přesilovkami a navíc proměnili trestné střílení. Během pěti minut tak otočili skóre na 4:3.

Při signalizované výhodě ale srovnal skóre Martin Davídek. Další vyloučení Třemošné ale posléze potrestal zkušený rokycanský útočník Jan Švík. Po druhé periodě tak Rokycany vedly 5:4.

Ve třetí části ale padaly branky pouze na jedné straně. V polovině třetině se v rozpětí 30 sekund prosadil třemošenští Tomáš Soukup s Janem Šibrou, kteří tak otočili duel ve svůj prospěch. Nervózní utkání nakonec už další trefu nepřineslo a Meteor tak mohl slavit těsnou výhru.

Zápas hokejové extraligy mezi Plzní a Vítkovicemi skončil 2:3.
Kapitán Schleiss dal dva góly, platil jeden a Plzeň na body nedosáhla

„Zápasy s Rokycany jsou vždycky vyhecované a divácky zajímavé, zároveň šlo díky našemu zaváhání v minulých zápasech i o první místo v tabulce. Chtěli jsme na ně vlítnout hned od začátku a zopakovat průběh z prvního vzájemného zápasu. To se nám povedlo, už po 40 vteřinách jsme šli do vedení. Ve druhé třetině jsme po vyloučeních pustili soupeře ke slovu a ztratili dvoubrankové vedení. Nakonec se nám povedlo zápas otočit zpět na naší stranu a zápas vyhrát," mohl být spokojený po konci zápasu třemošenský útočník Martin Davídek.

Třetiny: 3:1, 1:4, 2:0. Branky a nahrávky: 1. Davídek (Princl), 9. Princl (Davídek, Reitspies), 13. Slavík (Straka, Mainer), 26. Davídek, 51. Soukup (Princl, Slavík), 52. Šibra (Mainer, Straka) – 9. Petr, 22. Pondělík, 24. Karbulka (TS), 26. Pondělík (Krýner), 34. Švík (Geltner)

Sestava Třemošné: J. Štekr — J. Slavík, D. Smejkal, M. Výborný, T. Soukup, T. Blumentrit — J. Šibra, J. Šucha, J. Straka, O. Monhart, M. Davídek, V. Reitspies, V. Polívka, M. Princl, P. Mainer.
Sestava Rokycan: R. Schwarz — L. Martinec, M. Půst, P. Zajíček, E. Polívka, D. Petr, L. Kastner — L. Nový, J. Koc, J. Švík, J. Krýner, J. Benedikt, J. Geltner, P. Pondělík, J. Karbulka, J. Kocman.

Tabulka krajské hokejové ligy Plzeňského a Karlovarského krajeTabulka krajské hokejové ligy Plzeňského a Karlovarského krajeZdroj: Deník/Dominik Rejthar

Jan Štefela (vlevo), Tereza Hrochová (druhá zleva) a Tereza Petržilková.
Hrochová obhájila prvenství v anketě Atlet Plzeňského kraje