Ve dvoudenních bojích si nakonec Škoda vybojovala účast ve finále. Z deseti duelů opanovala hned sedm, dvakrát remizovala a jen s Třincem jednou padla. Celkem inkasovala pouze osm branek, sama nasázela devatenáct.

V souboji o celkové vítězství, které se již hrálo standardně na šedesát minut čistého času, vyzvala právě Slezany. Plzeň v napínavém duelu přetlačili nakonec Třinec 6:5. Oceláři skončili tak druzí. Třetí se umístily domácí Karlovy Vary.

Lobezský botokros (archivní snímky z dřívějšího ročníku) se uskutečnil  po vynucené pauze v roce 2020
Vánočnímu lobezskému botokrosu vládli atleti a orientační běžci

Z každé týmu byl po konci turnaje zvolen nejužitečnější hráč. Za Plzeň se jím stal Jiří Maxa.

„Jsem rád, že jsme se mohli zúčastnit takto kvalitně obsazeného turnaje a poměřit síly i s týmy, které v soutěži nepotkáváme. Naše výkony gradovaly zápas od zápasu. I přes velkou únavu a dlouhé dny strávené na zimním stadionu, ze sebe kluci ve finále vydali maximum a to doslova. Byla to výborná podívaná a utkání se muselo líbit. Chtěl bych poděkovat rodičům za skvělou podporu a atmosféru na stadionu. Kluci si ji rozhodně zasloužili. Závěrem bych chtěl popřát všem šťastný vstup do nového roku a pevné zdraví,“ hodnotil turnaj pro web HC Škoda Plzeň trenér deváťáků Tomáš Pejchar.

Michal Houdek se usadil v Porubě a patří k nejvytěžovanějším obráncům slezského celku. Zároveň je však kdykoliv připraven se zastat spoluhráče a nechat promluvit své pěsti
Houdek: Nemůžu se dočkat, až zase shodím rukavice