Do domácího utkání zasáhly posily Frodl, Allen, Němec, Nedorost a Eberle.

Necelé dvě tisícovky diváků čekaly na první gól do 11. minuty, kdy se po přihrávce Gulaše trefil Němec.

Na začátku druhé třetiny zvyšoval na 2:0 Pour po spolupráci s Kodýtkem a Kantnerem. Dvě minuty před koncem prostřední části vstřelil Stach ranou zápěstím mezi betony gólmana Strmeně třetí branku Indiánů.

Škodovka navíc nevyužila několik gólových šancí. Denis Kindl neproměnil trestné střílení, Strmeň vychytal  Němce, Kantnera, Indráka a Stacha. České Budějovice měly ve druhé třetině pouze jednu tutovku, když Doktor ujel plzeňské obraně, ale nezamířil mezi tyče.

Ve třetí třetině snížil budějovický Káník.

Poté Strmeň vychytal Denise Kindla.

Na konečných 4:1 dával půl minuty před koncem obránce Kvasnička.

Veterán Ladislav Provod (uprostřed) vybojoval na světovém šampionátu tři zlaté medaile.