Indiáni vstoupili do utkání aktivně a již v 5. minutě spálil obrovskou šanci Dominik Kubalík. Ve 14. minutě Plzeň pykala za příliš mnoho hráčů na ledě. Oslabení přestála a hned po jeho skončení Jakub Lev přesnou střelou dostal domácí do vedení. V samém závěru třetiny však z trestného střílení srovnal stav Rudovský.

V úvodu druhé třetiny hrála přesilovku Plzeň, po jejím konci Machovský zhatil šanci Kaniovi. Plzeň poté nevyužila další dvě početní výhody, ale vedoucí branky se dočkala – nahození od mantinelu šikovně tečoval Dominik Simon.

V poslední třetině Chábera nedokázal zkrotit slabou střelu Matěje Berana a Plzeň vedla již o dvě branky. Výhru Indiánů pečetil v 57. minutě střelou mezi betony Michel.

„Je dobré poslední zápas před vstupem do soutěže vyhrát, bohužel jsme ani v generálce nebyli kompletní. Když se vrátil do sestavy Hollweg, má zase Dvořák po zásahu pukem zlomený nos. Teď už jenom musíme doufat, že se do extraligy marodka vyprázdní," uvedl kouč Milan Razým.

HC Škoda Plzeň – Rytíři Kladno 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)

Branky: 16. Lev, 34. Simon, 47. Beran, 57. Michel – 20. Rudovský (TS). Rozhodčí: R. Svoboda, Šmíd – Suchánek, Brejcha. Vyloučení: 3:5, Schleiss – Látal 5 min. + do konce utkání.

Plzeň: Machovský – Pulpán, Kadlec, Jeřábek, Pavlíček, Moravčík, Kubka, Boháč – Beran, Simon, Kratěna – Michel, Lev, Balej – Kubalík, Kašpařík, Schleiss – Hollweg, T. Sýkora, Dvořák.