Rozdílně si vedli v extralize starší a mladší dorostenci HC Plzeň 1929. Zatímco starší dorost vyšel v souboji s pražskou Spartou a Slavií bodově naprázdno, mladší dorost vyhrál na Kladně a připsal si už sedmnácté vítězství v řadě.

Starší dorost: HC Plzeň 1929 – HC Sparta Praha 2:5

V úvodu utkání se Spartou inkasoval starší dorost jako první, ale v sedmé minutě vyrovnal. Vaz mu zlomila druhá perioda, v níž inkasoval hned tři góly. Indiáni potom stihli už jen v poslední minutě snížit výši porážky. „Věděli jsme, že to bude těžký zápas. Začali jsme poměrně dobře, ale ve druhé třetině jsme dostali dva góly během minuty a posléze i čtvrtý gól. Od té doby se to utkání jen dohrávalo," uvedl pro klubový web jeden z trenérů Ivan Vlček.

Starší dorost: HC Slavia Praha – HC Plzeň 1929 7:4

O den později přišel zápas na ledě druhé Slavie. Plzeňané opět inkasovali jako první, a to již po 83 sekundách hry. Krátce nato sice dokázali srovnat, ale domácí přidali další tři branky a Západočeši v utkání už zvládli jen snižovat, až nakonec svému soupeři podlehli 4:7. Hattrickem se alespoň blýskl David Roubal.

„Rozhodly přesilové hry. Když jsme měli nějakou šanci snížit a nevyužili jsme ji, dostali jsme vzápětí další gól," litoval Vlček. Slavia měla deset vyloučených hráčů, přesto se Indiáni v přesilovce prosadili jen jednou.

Mladší dorost: Rytíři Kladno – HC Plzeň 1929 4:6

Na rozdíl od svých starších parťáků mladší dorost zvládl zápas na Kladně na jedničku. Už ve třinácté minutě svěřenci trenéra Vojana vedli 3:0. Domácí sice snížili na rozdíl jediného gólu, na víc už jim ale síly nestačily.

Michal Belšán