Junioři doma porazili Hradec Králové 6:1. Čtyřmi body se blýskl Jakub Vavřička. „Odehráli jsme velmi dobrý zápas. Měli jsme výborné tempo, dostávali jsme se do šancí, výborně jsme odehráli oslabení," hodnotil trenér David Bruk.

Branky: 13. Vracovský, 23. a 44. Vavřička, 26. Hanzlík, 36. a 52. Kantner.

Indiáni zvládli také utkání v Pardubicích, kde vyhráli stejným skóre jako nad Hradcem, tedy 6:1. „Podařilo se nám zachytit nástup domácích a po celý zápas jsme hráli dobře odzadu a svou převahu i gólově vyjádřili," řekl kouč František Černý.

Branky: 2. Roubal, 34. a 55. Kantner, 40. Pokorný, 44. Kokoška, 29. Vracovský.

Do třetice si mladíci poradili s pražskou Spartou 4:2. O vítězství rozhodli třemi góly ve druhé třetině. Ke třem bodům výrazně pomohli hráči se zkušenostmi z áčka. „Nebyl to jednoduchý zápas, měli jsme problémy, když jsme faulovali. Sparta se při přesilovce dostala do vedení, zápas jsme si zkomplikovali. Ale při hře pět na pět jsme dnes měli navrch," uvedl Bruk.

Junioři jsou v tabulce druzí, tři body za Třincem.

Branky: 30. Kodýtek, 33. Vracovský, 35. Chalupa, 57. Kantner.

Zatímco junioři šlapou, starším dorostencům se příliš nedaří. Prohráli v Pardubicích 3:4. „Utkání na ledě lídra tabulky jsme odehráli poměrně dobře. V obraně jsme se dopustili chyb, které soupeř, na rozdíl od nás, potrestal," komentoval trenér Bořek Hanzlík.

Branky: 30. Matiášek, 34. Kovařík, 50. Reitspies.

V dalším utkání na ledě Hradce Králové sahal starší dorost na výhru. Ještě osm minut před koncem vedl 2:0, ale 84 vteřin před koncem domácí vyrovnali a bonusový bod Hradec trefil v nájezdech. „Třetí třetinu nás domácí přehrávali, v obraně jsme hráli tentokrát dobře a bez větších chyb. Nesmyslný faul našeho útočníka dvě minuty před koncem však pomohl domácím k vyrovnání," konstatoval Hanzlík.

Branky: 7. Straka, 32. Hajšman.

Mladší dorostenci vyhráli nad Budějovicemi 5:1. „My jsme čtrnáct dní nehráli kvůli krajskému mistrovství, takže bylo vidět, že jsme se třetinu hledali," tvrdil trenér Jan Snopek.

Branky: 3. Kovářík, 28. Hamšík, 46. a 60. Malát, 51. Princl.

V dalším utkání čekala na druhou Plzeň první Sparta. Na jejím ledě Škodovka prohrála 3:5, když čtyřikrát inkasovala ve druhé části. „Rozhodla tříminutová pasáž v polovině střetnutí, kdy jsme inkasovali tři rychlé góly. Kluky chci pochválit, že to za stavu 0:5 nezabalili a ukázali charakter," sdělil kouč Petr Vojan.

Branky: 39. Slanina, 44. Malát, 46. Mužík.