V Milevsku proti prvoligovému Motoru České Budějovice sice šlo o první přátelský zápas před novou sezonou, ale hráči bojují o udržení se v kádru bronzového medailisty minulého ročníku. Indiáni vyhráli 2:1.

Trenér Ladislav Čihák nechal odpočívat opory, a tak se v sestavě objevili junioři Michal Houdek, Filip Přikryl, Radek Mužík a Matěj Kolda. Osmnáctiletý Přikryl vyrovnával na 1:1, vítěznou branku v 52. minutě vstřelila posila Roman Vlach.
Kromě Vlacha se na ledě objevily další letní akvizice – brankář Jaroslav Pavelka, obránci Vojtěch Budík a Zack Malík a útočník Luboš Rob.

Pavelka obdržel jediný gól po 71 vteřinách zápasu z hole Veselého.
V 25. minutě se po závaru v brankovišti nejlépe zorientoval Přikryl – 1:1. Gól na 2:1 padl po sólu Vlacha bekhendem nad Strmeňovo rameno.

Necelých pět minut před koncem plzeňský Rob neproměnil trestné střílení.
Domácímu publiku se Škoda poprvé představí ve čtvrtek, kdy hostí od 17.30 hodin Kladno i s majitelem Jaromírem Jágrem v sestavě. Vstupenky už jsou v prodeji za jednotnou cenu 50 Kč.

Branky Plzně: 25. Přikryl, 52. Vlach.
Sestava Plzně: Pavelka – Budík, Vráblík, Malík, Moravčík, Houdek, Kaňák – Němec, Vlach, Kantner – Rob, Přikryl, Indrák – Pour, Kolda, Mužík - Eret.