Indiáni hráli aktivněji než Pardubice, během prvních dvou třetin svého soupeře přestřílela. Všechny čtyři góly padly v první třetině.

Skóre zápasu otevřely Pardubice v 9. minutě gólem Hollanda, který nasměroval puk za plzeňského brankáře Frodla po přihrávce Trončinského.

Za minutu bylo vyrovnáno po střele Preisingera z levé strany.

Ve 14. minutě poslal Škodu do vedení Allen, jehož první střelu Kacetl vyrazil, ale na dorážku amerického obránce už nestačil.

Chvíli před koncem první třetiny vyrovnal pardubický Poulíček, když tečoval kotouč do pravého horního rohu branky Plzně.

Ve druhé ani ve třetí dvacetiminutovce nepadl žádný gól. V pětiminutovém prodloužení měla obě mužstva příležitost rozhodnout v přesilové hře. V nájezdech padlo rozhodnutí až v sedmé sérii. Plzeňský Vojtěch Němec proměnil, zatímco Marosz neuspěl. Škoda Plzeň si tak za vítězství 3:2 připsala dva body a přerušila čtyřzápasovou sérii bez výhry.

Příští zápas hraje Plzeň v neděli od 16.30 hodin doma se Zlínem.

Jakub Šindelář (v černém dresu a s míčem).