A byla to vybraná společnost: 85 letý Jan Radič, někdejší centr a dlouholetý trenér, 81 letý Jindřich Egner, hokejista, ale hlavně rozhodčí, 80 letí Zdeněk Kletečka, brankář a Václav Jedlička, důrazný obránce, 78 letý Miloslav Šašek - útočník na dvouch světových šampionátech, 76 letý Zdeněk Haber, útočník, dlouholetý trenér, ředitel klubu a předseda APK. Dodnes trenér malých elévů v Třemošné a hlavní organizátor těchto akcí. Chyběl ze zdravotních důvodů ten nejstarší - 89 letý trenér Vlastimil Sýkora, před týdnem uvedený do hokejové Síně slávy České republiky.

Ti, kterým bylo teprve 70 - Jandl, Mencl, M. Huml, si vedle nich připadali jako „bažanti“. I ta ještě trochu mladší generace byla zastoupena hvězdně: Bohuslav Ebermann - mistr světa 1977, Vladimír Bednář - mistr světa 1972 a nebo Jiří Neubauer stříbrný z mistrovství světa 1974. Ale to, že i když všichni ve své době hokej brali velmi vážně, neměli po zápase nikdy daleko k opravdové legraci, potvrdili záhy.

Celá sešlost se často otřásala huronským smíchem při opakování těch veselých příhod zcela zaručených i těch, o nichž se dnes pochybuje. Jedno bylo jasné, dodnes je spojují nesmírně silná přátelská pouta, která se projevovala po posledním hvizdu rozhodčích a ani stovky kilometrů je nepřetrhají. Svědčí o tom skutečnost, že se bývalé plzeňské hvězdy na předvánoční setkání sjíždí z celé republiky.

Nelze se divit, že se účastníkům tohoto každoročního setkání, které se konalo v prostorách VIP v ČEZ Areně, vůbec nechtělo domů. Ani si nemuseli slibovat, že se za rok sejdou znovu.