Třemošná - Rokycany 9:8 po sn
„První dvě třetiny byly z naší strany odehrané skvěle. Soupeře jsme k ničemu nepustili a měli hru zcela pod kontrolou," mohl být spokojený obránce Třemošné Martin Muchka po čtyřiceti minutách hry.
Následně však přišel na domácí straně kolaps. Úplně jsme vybouchli, přestali hrát a soupeř se na nás dotáhl. Naštěstí se nám povedly nájezdy a zapas jsme nakonec dotáhli k vítězství," oddechl si Muchka, v jehož slovech bylo cítit, že ho mrzí ztráta jednoho bodu.

19. ročník Memoriálu Josefa Žaloudka.
FOTO, VIDEO: Žaloudkův memoriál vyhráli žáci Viktorie, Petřín byl šestý

Třetiny: 5:1, 3:1, 0:6. Vyloučení: 4:7, navíc Švík (Rokycany) do konce utkání. Branky a nahrávky: 2. Michel (Soukup), 13. Soukup (Reitspies), 15. Mainer (Muchka), 18. Ženíšek (Muchka, Mainer), 18. Soukup (Reitspies, Sieger), 21. Blumentrit (Mainer, Ženíšek), 21. Michel (Reitspies), 26. Ženíšek (Reitspies), 60. Michel (TS) – 18. Benedikt (Hrubý, Matoušek), 30. Benedikt (Hrubý), 42. Hrubý (Matoušek, Benedikt), 43. Švík (Nový), 51. Švík (Karbulka), 53. Matoušek (Švík), 57. Hrubý (Benedikt), 60. Matoušek (Benedikt).

Sestava Třemošné: R. Dědič — T. Blumentrit, T. Soukup, M. Hošťálek, M. Muchka, D. Beer — P. Mainer, F. Michel, J. Vavřička, V. Reitspies, M. Vágner, J. Beran, A. Ženíšek, J. Sieger, K. Škarka, M. Matoušek.
Sestava Rokycan: Jakub Karbulka — P. Peleška, E. Polívka, L. Kastner, M. Hošek, P. Zajíček, L. Martinec, J. Sklenička — J. Koc, L. Nový, A. Koukolík, Jan Karbulka, P. Pondělík, J. Geltner, J. Benedikt, A. Matoušek, J. Švík, T. Hrubý.

Atletka Tereza Petržilková má za sebou životní sezonu, ale už vyhlíží tu další, v níž bude vrcholem olympiáda v Paříži.
Překvapuju sama sebe, usmála se atletka Petržilková po životní sezoně

Domažlice - Apollo 2:5
„Povedl se nám nástup do utkání, kdy jsme po první třetině vedli 3:0. Po zbytek utkání se soupeř snažil dotahovat, ale díky bezchybnému výkonu našeho brankáře a snažení celého týmu jsme si výsledek zápasu kontrolovali až do samého závěru, kdy jsme upravili skóre při powerplay soupeře," mohl se radovat z vítězství obránce Apolla Miroslav Brand.

Třetiny: 0:3, 1:0, 1:2. Branky a nahrávky: 29. Polata (Faschingbauer, Šeba), 55. Polata (Kubík, Šeba) – 14. Dobrý (Hanzlíček), 18. Straka (Jankovský, Samek), 20. Samek (Straka), 48. Samek, 59. Straka.

Sestava Apolla: K. Holub — D. Prachař, M. Brand, D. Jankovský, D. Baďouček, L. Tyll, M. Štrunc — V. Salajka, V. Samek, R. Komanec, M. Hanzlíček, K. Valečka, M. Straka, P. Dobrý, J. Švec, J. Helus.

Basketbalisté Plzně (na snímku v bílých dresech) porazili Radotín 77:59.
OBRAZEM: Lokomotiva si po porážkách spravila chuť proti Radotínu

Následující program: sobota 17.00: Nejdek - Třemošná, 17.30: Apollo - Klatovy.

Krajská liga Plzeňského a Karlovarského kraje.Krajská liga Plzeňského a Karlovarského kraje.Zdroj: Deník/Dominik Rejthar