Juniorský zápas Meteoru Třemošná s Havířovem se postupem času pořádně vyhrotil. Ve třetí třetině padly na domácí straně hned dva vysoké tresty, po druhém z nich se utkání dokonce přerušilo, když havířovský Adam Middleton musel být transportován do nemocnice. Hned poté, co se hra znovu rozehrála, havířovský Mateuzs Siekerka bezohledně napadl čárového rozhodčího Maxmiliána Hošťálka. Jeho nejdřív krosčekem přišpendlil k ledu a následně ještě ve svém útoku pokračoval, když arbitr ležel na ledě.

Siekerka za svůj bezohledný zákrok dostal trest do konce utkání. Celé utkání se nakonec dohrálo, když do konce třetí třetiny zbývalo ještě 38 sekund. Třemošná nakonec zvítězila v utkání 4:3. Výsledek utkání byl ale zcela vedlejší.

Mladý havířovský hokejista Valouch dostal za nedávanou likvidační sekeru na protihráče dvacetizápasový trest, který se zdál vedení AZetu vysoký. „Dostal poměrně přísný trest, který jako klub maximálně respektujeme,“ prohlásilo vedení havířovského celku. Nyní však může Mateusz Sekerka čekat mnohem přísnější provinění. „Aktuálně čekáme na jednání Disciplinární komise ČSLH, následně pak podnikneme na základě rozhodnutí případná opatření v rámci klubu,“ vyjádřili se k situaci zástupci Havířova.

Nedělní zápas ligy juniorů mezi Vsetínem (žluté dresy) a Havířovem
VIDEO: Nechutný zákrok. Kapitán Havířova zákeřně udeřil hráče Vsetína