Začátek zápasu se přitom pro Talent nevyvíjel optimisticky, protože v polovině 11. minuty prohrával 3:7. O tři minuty později se však Plzeň dostala na dostřel pouze jedné branky (6:7) a pak za stavu 6:8 otočila skóre na 11:8. První poločas hosté ovládli v poměru 17:13.

Po změně se Talent ujal šestigólového vedení a domácí házenkáře nepouštěl blíže než na rozdíl čtyř branek (pětkrát). Nejvyšší rozdíl mezi Frýdkem-Místkem a Plzní byl sedm gólů pro hosty (26:19 a 27:20).

Další zápas čeká plzeňské házenkáře už ve středu od 18 hodin (přímý přenos ČT Sport) doma proti Novému Veselí.

Frýdek-Místek – Talent Plzeň 28:34 (13:17).

Sestava a branky Talentu: Herajt, Šmíd, Štefanič – Kosteski 17/5, Douda 1, Škvařil 4, Vinkelhöfer 4, Říha 2, Režnický 4, Stehlík 1, Šindelář 1, Nejdl, Dubský, Chmelík, Beneš. Vyloučení: 5:4. ŽK: 1:0. Sedmimetrové hody: 6/3:7/5.

Talent tým Plzeňského kraje (oranžovočerní) - Brno, 11. září 2022.