To se ostatně příliš nelíbilo trenérovi hostů Jaroslavu Urbánkovi. „Pro nás to je problém, kluci by si museli vzít v práci dovolenou. Uvidíme, v jakém složení tam nakonec pojedeme.“

Po utkání však byl spokojen. Jeho tým šel do vedení již ve 4. minutě Langem, ale vzápětí srovnal Vosyka. Rozhodnutí přišlo necelých deset minut před koncem, kdy o výhře hostů rozhodl exligista Ferenc Róth.

FK Nepomuk – TJ Zruč 1:2

Poločas: 1:1. Branky: 5. Vosyka – 4. Lang, 81. Róth. Rozhodčí: Lhoták – Fencl, Duspiva. ŽK: 1:1. Diváci: 100.

Nepomuk: Baroch – Voráček, Šafanda, Zajíc, Kozák, J. Rous (60. R. Rous), Vosyka, Kalabza, Březák, Kašpar (77. Marek Baran), Šmíd.

Zruč: Zach – Kohout (89. Mastný), Korous, Tobrman, Pavel, Korelus, Polák, Hucl (70. Mašek), Róth (82. Fryček), Pechman, Lang (46. A. Král).