„Byť první půle přinesla pouze jeden gól, měli jsme v ní spoustu brankových příležitostí. Ve druhé dějství nám to tam už napadalo,“ liboval si kouč Zruče Jaroslav Urbánek, který však jednoznačnou výhru nepřeceňuje. „Musíme se držet nohama na zemi. Přijel k nám nováček soutěže, který se v kraji teprve rozkoukává,“ dodal.

Naprosto spokojení mohou být po úvodním kole krajské elity také v táboře nováčka z Černic. Tým z Plzně dokázal vyhrát na půdě Chotíkova 3:2. „Asi rozhodl začátek utkání. Rychle jsme se dostali do vedení 3:0. Poté jsme se výsledek snažili bránit a domácí nás trošku tlačili. V závěru to byly ještě nervy, ale vítězství jsme již uhájili. I vzhledem k počtu šancí ale zisk tří bodů považuji za zasloužený,“ hodnotil trenér Černic Petr Kural.

Zruč – Staňkov 7:0

Poločas: 1:0. Branky: 27., 46. a 66. Róth, 60. Knakal, 62. Vacík vlastní, 84. Kepka, 87. Drudík vlastní. Rozhodčí: Pena. ŽK: 1:1. Diváci: 123.

Zruč: Zach – Korous, F. Korelus, Pavel, Pechman (71. Kazda), Fryček (61. Žižka), Knakal, Tobrman (66. Husník), O. Mašek, Hucl (61. Kepka), Róth (68. Sperl). Trenér: Jaroslav Urbánek.

Staňkov: Jánský – M. Liška (54. Vacík), Doležal, Drudík, Dolejš, Hrdina, Záhoř, Pergl, Vrba, Tlustý, Voves (75. Kolros). Trenér: Milan Kucharič.

Nepomuk – Jiskra Domažlice B 0:5

Poločas: 0:2. Branky: 29. a 61. Javorský, 44. a 52. Vlček, 67. Čadek. Rozhodčí: Jakš. ŽK: 2:2. Diváci: 120.

Nepomuk: Jan Rojík – Voráček, Šafanda, Váňa (46. J. Kalabza), Rous (71. Pittr), Kozák, Michal Baran, Knapp (71. A. Viktora), M. Kašpar, D. Šmíd, Nový. Trenér: Josef Viktora.

Domažlice B: Bratanič – Kalný (77. Kubr), Hojda, T. Korelus, O. Černý, Peroutka (62. Čadek), Vojtko (67. Reininger), Waldmann, Vlček (81. Sladký), Šmejkal, Javorský. Trenér: Pavel Javorský.

Rapid Plzeň – Nýrsko 1:4

Poločas: 1:2. Branky: 16. Kadlec vlastní – 65. a 85. Výtisk, 21. T. György, 14. I. Varga. Rozhodčí: Volf. ŽK: 2:3. Diváci: 100.

Rapid: J. Liška – J. Šindelář, Kořenek, Špicl, Hajšman, J. Kadlec (76. Havelka), Filipčík, Čupalka, Harmady, Matějka, J. Šmíd (59. Žemlička). Trenér: Pavel Šimsa.

Nýrsko: Moravec - Výtisk, Kopřiva, I. Varga (84. Trumpeš), T. György (89. Bastl), I. György (63. Karel Kalivoda ml.), Čanecký, Lužný, Brož, O. Kadlec (80. Pavlík), Lucák (76. Hájek). Trenér: Karel Kalivoda.

Stříbro – Horní Bříza 5:2

Poločas: 1:2. Branky: 36., 73. a 79. z penalty, R. Skopový, 54. Korynta, 59. Bůžek – 20. Netáhlo, 41. J. Mašek. Rozhodčí: Mifková. ŽK: 2:1. Diváci: 120.

Stříbro: Mikulovský – Pavlas, Demjan, Hřebík, Tůma, Dyk, Vejvoda, Korynta, R. Skopová, Bůžek, Lanfranchi. Trenér: Jan Kraus.

Horní Bříza: Schimmer – Šimice, V. Zavadil, Lavička, Voves, Netáhlo, Kellich, P. Chocholatý, Kraček, J. Mašek, Paukner. Trenér: Aleš Zach.

Chotíkov – Černice 2:3

Poločas: 1:3. Branky: 31. Kluska, 56. Buchta – 16. Hrach, 21. Eger, 25. Švejda. Rozhodčí: Kříž. ŽK: 1:3. Diváci: 80.

Chotíkov: Němec – Buchta, Kluska, Kučera, D. Míka, Michal Prais, Šlajs (46. Martin Prais), J. Vlk, L. Vlk (79. P. Černý) , Zámeček, J. Nový (46. Chotěborský). Trenér: Petr Kučera.

Černice: Daněk – Švejda, Eger (78. Krystl), Mlnařík, Huml, J. Müller, Hrach (90. M. Müller), Skala, Pechek, Hohlberger, Peterka (85. Zeliński). Trenér: Petr Kural.

Tlumačov – Lhota 0:2

Poločas: 0:1. Branky: 12. Zdvořáček, 71. P. Kalabza. Rozhodčí: Havránek. ŽK: 3:5. Diváci: 220.

Tlumačov: Touš – Leitl, Džugan, J. Korelus, Tesař, Wolf, Frček, T. Šindelář, Copák, R. Šindelář, Minařík. Trenér: Pavel Čadek.

Lhota: Böhm – Horník, M. Křížek (77. Sulek), Zdvořáček, Langer, P. Suda, Šroubek, Kotrnoch (89. Novák), P. Kalabza, M. Varga, Štverák. Trenér: Petr Nykles.

Vejprnice – Bolevec 0:1

Poločas: 0:0. Branka: 61. Bublík. Rozhodčí: Bureš. ŽK: 3:3. ČK: 58. Puhlovský (Vejprnice). Diváci: 154.

Vejprnice: Vavrík – Rauch (83. Heindl), Rada, J. Král, Potoček (72. Bárta), Gesl (83. D. Křen), Kramer, R. Křen, Krejčí, Puhlovský, A. Heller (25. Kotva). Trenér: Jiří Šámal.

Bolevec: Körner – Šedivec (57. Loula), Humpál, Bublík, Pelnář, Soukup, Vísner, Vraštil (90+1. Ficu), Běl (80. Kovařík), Zítek, J. Fryček. Trenér: Michal Bublík.

Holýšov – Meclov 2:4

Poločas: 1:1. Branky: 21. Černohorský, 53. Šperl z penalty – 19., 66. a 82. Tolar, 78. Pačesný. Rozhodčí: Homr. ŽK: Utkání bylo odehráno bez karet. Diváci: 190.

Holýšov: Janča – D. Zavadil, Trhlík, Baxa, Vítek, Černohorský, Manowetz, Valachovič, Šperl, Stehlík (71. V. Kaas), Kraus. Trenér: Jiří Jakš.

Meclov: Dolejš – Jireček, Kafka, Pačesný, Klíma, Kubica, Tolar (88. Kopperberg), Kubík (81. Beňušík), Hartl (56. Obdržálek), Čižikov, Němec (90. Řezníček). Trenér: Jiří Vogeltanz.