Chanovice – Chrást 1:0

Veledůležité tři body vybojovali domácí proti favorizovaným hostům. Ti měli po celý zápas více ze hry, ale Chanovičtí jim poctivou defenzivou skórovat nedovolili. Sami mohli v 85. minutě pojistit vedení z penalty, kterou ale Zdeněk neproměnil.

Nejlepší hráči: Jarolím – Bezdička. Poločas: 0:0. Branka: 63. Hnídek. Rozhodčí: Legát. ŽK: 4:2. Diváků: 80.

Chanovice: Jarolím – Nový, Švehla (89. Kučera), Strakoš, Prchlík (90. Pavlovský), Toman (58. Hnídek), Černohorský, Krch, Patsch, Zdeněk, Pícka. Trenér M. Rambousek.

Chrást: Bláha – Levý, Král, Brýla, Kovařík, Mojžíš (63. Kučera), Komárek (63. Šneberk), Bezdička, Haidelmayer, Tyr, Sadílek (68. Eiad). Trenér J. Urbánek.

SK ZČE – Horažďovice 1:0

V první půli se hrál nezáživný fotbal. Po přestávce se úroveň hry zlepšila, domácí se dostali z penalty do vedení, které i díky skvělým zákrokům gólmana Řezáče už uhájili.

Nejlepší hráči: Řezáč – Mirvald. Poločas: 0:0. Branka: 56. Votípka (PK). Rozhodčí: Štrincl. ŽK: 4:3. Diváků: 100.

SK ZČE: Řezáč – Stanek, Diviš, Karadžov, Lenk, Švec, Bačkovský (57. Šiml), Bednář, Fedorco (77. Eliáš), Vlček (67. Vohrna), Votípka (85. Skora). Trenér V. Votípka.

Horažďovice: Charvát – Mirvald, Janouškovec, Mourek, Šafanda, Pavlík (57. Michálek), Jiřík, Kupec, Juda, Sova (46. Lavička). Trenér L. Vašica.

Přeštice – Staňkov 1:2

Hosté měli po celý zápas více ze hry, své vedení bezpečně kontrolovali. Zaslouženě se tak dočkal druhého vítězství v soutěži.

Nejlepší hráči: nikdo – Jánský. Poločas: 0:1. Branky: 89. Cápal – 45. Poslední, 72. Trhlík. Rozhodčí: Jambura. ŽK: 1:2. Diváků: 150.

Přeštice: Frančík – Maršálek, Turek (87. Cápal), Ostrolucký, Stehlík (78. Bešta), Šuranský, Křen, Duchek (46. Benedikt), Žitnik, Veleman (46. Švarc), Bouc. Trenér V. Opl.

Staňkov: Jánský – Hrach, Štverka, Šobr, Bozděch, Trhlík, Bauer, Dolejš (90. Cerha), Král, Kubica (90. Výrut), Poslední. Trenér L. Kazda.

Rokycany – Manětín 2:1

Domácí měli po celé utkání velkou převahu a spoustu šancí, Manětín dokázal v závěru už pouze snížit.

Nejlepší hráči: Korelus – Pleyer. Poločas: 1:0. Branky: 20. Kohout, 72. Tobrman – 75. Dobrý. Rozhodčí: Homr. ŽK: 1:0. Diváků: 120.

Rokycany: Mudra – Jícha, Čihák, Jedlička (64. Fiala), Tobrman, J. Scheinherr (75. Mraček), Procházka, Blecha (89. Hereit), Korelus, Kohout (85. Brož), M. Scheinherr. Trenér P. Aubrecht.

Manětín: Pochobradský – Pleyer, Prusík (82. D. Janouškovec), Paum, Ešner (79. Juha), Dobrý, Bobák, Klůc, F. Janouškovec, Pátek, Marek. Trenér J. Aubrecht.

Nýřany – Rapid Plzeň 2:3

V prvním poločase si hosté dokázali vybudovat rozhodující náskok. Domácí přidali, snížili na rozdíl jediné branky, víc už ale nestihli.

Nejlepší hráči: nikdo – Lambor. Poločas: 0:3. Branky: 54. vlastní, 84. Štýs – 18. Faist, 38. Lambor, 40. Novák. Rozhodčí: Petržílka. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (90. Brabec). Diváků: 100.

Nýřany: Fait (45. Kouba) – Liška, (78. Voráček), Duspiva, Kováč, Mašek (46. Šlehofer), Kočí, Louda, Cvachouček (46. Zdvihal), Rada, Štýs, Pondělík. Trenér M. Niedermayer.

Rapid: Nikrmajer – Faist, Uzlík, Štádler, Lambor (90. Gajdušek), Korda, Peroutka (58. Lavička), Čupalka (82. Netrh), Brabec, Tomáš, Novák. Trenér J. Jílek.

Koloveč – Město Touškov 3:0

Ve vyrovnaném utkání vyšel Kolovči úvod obou poločasů. Po přestávce ještě mohla své vedení navýšit.

Nejlepší hráči: Diepold – Daněk. Poločas: 2:0. Branky: 8. Šperl (PK), 15. Černohorský, 46. Baxa. Rozhodčí: Vondra. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (69. Misař). Diváků: 310.

Koloveč: Frei – Mareš, Milota, Baxa (79. Šlajs), Černohorský, Homolka, Janka, Diepold (83. Kadlec), Šperl (88. Souček), Mifek, Duchoň. Trenér J. Baxa.

M. Touškov: Daněk – Forman, Misař, Zaoral, Kalčík (84. Havlíček), Fürbacher, Svoboda (46. Vrba), Královec (74. Kocour), S. Karbusický, O. Karbusický, Brant. Trenér K. Bárta.

Holýšov – Bolevec 4:1

První půli si rezervoval domácí záložník Tlustý, jenž vsítil během patnácti minut hattrick a rozhodl prakticky o osudu utkání.

Nejlepší hráči: Tlustý – Kučera. Poločas: 4:0. Branky: 28., 36. a 43. Tlustý, 13. Jeniš – 66. Šiml. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (81. Kaas). Diváků: 250.

Holýšov: Janča – Hamerník, Levička, Snášel, Kaas, Majlát, Hulina, Jeniš, Tlustý (90. Russ), Procházka (52. Juráš), Lukáš. Trenér Š. Hirschl.

Bolevec: Klečka – Kučera, Soukup, Vítovec, Šnaider (56. Thomayer), März, Pelnář (64. Zítek), Šanoba, Šiml, Greif (64. Brejcha), Došlý. Trenér J. Kůs.

Zbůch – Doubravka 0:4

Baník byl v první půli favorizované Doubravce vyrovnaným soupeřem. Střelecky se dokázali prosadit pouze hosté a čtyřmi góly rozhodli.

Nejlepší hráči: Brož – Míčka. Poločas: 0:2. Branky: 16. a 90. Belan, 36. Žák, 77. Šimr. Rozhodčí: Kopejtko. ŽK: 1:3. Diváků: 250.

Zbůch: Zábranský – Brož (84. Spiller), Pfeiffer, Hettler, Koudela, Kubíček, Schejbal (72. Fořt), Daňhel, Prokop, Hrdlička, Herman. Trenér J. Kožíšek.

Doubravka: Míčka – Maroušek, Varga (82. Petrželka), Král, Vaigl, Novák, Smíšek, Šimr, Žák (89. Krejčík), Pondělík, Belan. Trenér I. Kovács.