Jak se ale na absenci svých spoluhráčů dívají ostatní členové kádru Viktorie? „Složitější je to spíše pro trenéry než pro nás, kteří v týmu zůstáváme. Tým se doplní kluky z juniorky a trénuje se dál," říká útočník Stanislav Tecl.

Tréninky kvůli nepřítomnosti většiny hráčů základní sestavy ale přece jen vypadají jinak, než když je mužstvo kompletní.

„To je pravda. Třeba některé konkrétní věci na další zápas se bez nich dělat nedají. S tím se musí počkat, až se reprezentanti vrátí," potvrzuje forvard Viktorie.

Ve středeční odvetě Poháru FAČR proti Hradci Králové už ale nastoupili za Viktorii čeští reprezentanti s výjimkou Pilaře, který doléčuje šrámy z tvrdého zápasu s Islandem.

„Byla to dobrá příležitost rozehrát se a připravit se na nedělní zápas doma proti Bohemce," podotýká Tecl.

Viktoria v minulém kole prohrála zbytečně v Jihlavě. „V Jihlavě jsme to podělali, ale teď už nemá cenu se k tomu vracet. Musíme to napravit," uvědomuje si.

Pražanům se v lize v poslední době nedaří, na to však Viktoria spoléhat nemůže. „Bohemka nám určitě nedá nic zadarmo. Já ale věřím, že nám pomohou diváci a zápas zvládneme," dodává Tecl.

Nedělní zápas začíná v Doosan Areně v 15.45 hodin.