Ženy Viktorie zdatně čelily silné
Spartě, teď je čeká boj o bronz

Plzeň – Statečně si vedly prvoligové fotbalistky FC Viktoria Plzeň proti nejlepšímu týmu u nás, pražské Spartě. Na domácím trávníku v Luční ulici podlehly mnohonásobnému mistrovi jen 0:4.

1.6.2013

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Václav Vacek

Trenér Viktorie Karel Fajfrlík pro svůj tým za výkon proti Spartě, která naděluje soupeřům dvouciferné porážky na počkání, našel slova chvály.

„Sparta společně se Slavií v českém ženském fotbalu výrazně vyčnívají. I přes prohru děvčata podala sympatický bojovný výkon a hrála fotbal, který se líbil," řekl kouč.

Sparta využila v každém poločase po dvou brankových příležitostech. Šance proti velmi silnému soupeři si však vytvořily i Plzeňanky.

„Jen v prvním poločase jsme měli dvě příležitosti, ale špatně jsme vyřešili finální přihrávku. V poslední minutě první půle jsme dokonce nastřelili břevno. Škoda jen, že jsme předvedený výkon nezpestřili nějakou brankou," litoval trenér Fajfrlík.

Dnes od 13.30 hodin čeká Viktorii rozhodující zápas sezony. V boji o třetí místo v tabulce se utká s Hradcem Králové na jeho trávníku.

„Po loňské sezoně, kdy jsme se v nejvyšší soutěži zachraňovali, je pro nás úspěchem už samotný postup do elitní čtyřky. Když ale v Hradci vyhrajeme, můžeme dokonce získat bronzové medaile. Budeme bojovat," slibuje kouč Plzně.

FC Viktoria Plzeň – Sparta Praha 0:4 (0:2)

Viktoria: Krýslová (46. Votíková) – Bohmannová, Nehodová, Ondrášková, Hanžlová (72. Králová) – Jungová, Mikysková, Svitková, Pacandová – Ivaničová, Beštová (60. Racková).

1.6.2013 VSTUP DO DISKUSE

Štáb plzeňských Pirátů a jejich lídr Lukáš Bartoň.
17

Kde se slavilo a kde truchlilo

Ilustrační foto HC Škoda Plzeň - HC Olomouc.

Facka na Hané. Mora zničila Škodovku pěti góly

Série pokračuje. Viktoria porazila i Brno

Plzeň – Nezaváhali. Fotbalisté Viktorie Plzeň vyhráli už jedenácté utkání v řadě od začátku ligové sezony. V neděli doma porazili 3:0 Zbrojovku Brno, vedenou bývalým koučem Plzně Romanem Pivarníkem. O branky se postarali Krmenčík, Hořava a Kopic.

Piráti měli s sebou Edisona

PIRÁTI slavili v Dominiku. Jejich jednička Lukáš Bartoň byl spokojen, jejich pražský šéf Ivan Bartoš taky.

Asistenční pes s vámi nesmí, slyšela vozíčkářka v obchodu

Plzeň - Personál prodejny a ostraha zákaz vstupu popřely.

Vrba: Máme co napravovat

Plzeň – Porážkou s Luganem připravili svým fanouškům velké zklamání. Už tuto neděli si je mohou fotbalisté Viktorie Plzeň částečně udobřit. V jedenáctém kole první ligy doma přivítají celek Zbrojovky Brno.