Jiskra na 11. místě ztrácí jen tři body na první rezervu Sparty. „V minulém kole bylo sedm remíz, ČFL je letos neuvěřitelná," komentuje vyrovnanou soutěž trenér Domažlic Stanislav Purkart.

„Stačí vyhrát dvakrát doma a jednou venku a hned poskočíte na čelní místa. Naopak, pokud na svém hřišti zaváháte, v tabulce můžete ztratit kontakt, který se pak těžko dohání," dodává.

Zítra čeká Západočechy desáté kolo. Na svém trávníku přivítají Králův Dvůr, který má na kontě o dva body více než Jiskra.

„Králův Dvůr je pro nás nepříjemné mužstvo, Minulý rok jsme ve Dvoře za 20 minut prohrávali 0:2, a nakonec jsme to otočili na 4:2, doma to dopadlo přesně naopak. Čeká nás dobývání obranné tvrze Středočechů. Měli bychom dát brzy gól, abychom soupeře donutili více otevřít hru," říká k nadcházejícímu zápasu kouč Stanislav Purkart.

Jiskru Domažlice také trápí zranění. Do utkání nejspíše nenastoupí Zdeněk Kasýk a Lukáš Bezděk. „Oba hráči budou chybět, Bezděk protihráče uběhal a Kasýk do hry vlétl a rozhodl. Na druhou stranu si s tím musíme poradit a duel zvládnout. Věřím, že kluci, co dostanou šanci, se jí chopí," dodává Purkart.

Tereza Josefová