Zbývají odehrát čtyři kola. Vyhrají Kožlany nebo Plasy?

Plzeň–sever – První dva celky severoplzeňské fotbalové tabulky opět gólově nadělovaly.

25.5.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/David Taneček

Kožlanská Olympie se rozjížděla pomaleji, po hodině a čtvrt hry ale třikrát rychle po sobě udeřila a před vlastními diváky zdolal vedoucí celek tabulky Jiskru Křelovice 4:0. Hattrickem se blýskl Štěpán Šimek.

Ještě větší kanonádu spustily momentálně druhé Plasy. Ty vyprovodily rezervu Nýřan dokonce osmibrankovým přídělem. Na výsledku 8:0 se nejvýrazněji třemi trefami podílel Šmídl.

Sparta Sulkov 2
KZJ SK Všeruby 0

Poločas: 2:0. Branky: 11. Benedikt, 86. Buršík. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Rauch. Diváků: 60.

Sulkov: Kur – Pecháček, Sekerka, Pino (54. P. Kubík), Mečl, Mašek, Beran, Třeštík (36. Slavík), Ficu (86. M. Kubík), Benedikt, Buršík.

Všeruby: Červenka – V. Greiner, Nezbeda, L. Greiner, Tyr (90. Tureček), Pašek (74. R. Herák), J. Herák, Z. Oulík, Vrba, Čech (60. Fleisner), M. Oulík.

FK Bohemia Kaznějov 4
Sázavan Bezvěrov 2

Poločas: 2:1. Branky: 16 a 88. Pís obě z p. k., 32. Jarosl. Šmídl, 68. Vinkler – 43. a 76. Hlavatý. Rozh.: Bohuň. ŽK: 0:2. Div.: 100.

Kaznějov: Valeš – D. Müller, Kožíšek, Běhounek (82. Kratochvíl), Jarosl. Šmídl, Vinkler, Polívka, Jiří Šmídl, Hyneš, Pícl, Alexi (80. Brejník).

Bezvěrov: Haubner – P. Kohout, Petr Šulc, Bubník, J. Petrů, Moravec, T. Petrů, Jiří Šulc, Metlický, Mareš, Hlavatý.

Sokol Kozolupy 3
Baník Líně 0

Poločas: 0:0. Branky: 73. Mertl, 81. Kučera, 88. Tejc. Rozhodčí: Hudeček. ŽK: 0:0. Diváků: 56.

Kozolupy: Minařík – Šandara, Kvapil, Hausdorf, Konáš (43. Tejc), Kučera, Rajčáni, Mertl (85. Brabec), Sláma, Fleissig, M. Mráz (65. Švihovec).

Líně: Rosa – Lieser, Staškovič, Mašek, Toth, Tycar, D. Dudík, Janča, Antoš, Šoul, Vágner.

Olympie Kožlany 4
Jiskra Křelovice 0

Poločas: 1:0. Branky: 35., 75. a 82. Šimek, 77. Macák. Rozhodčí: Landshut. ŽK: 1:0. Diváků: 120.

Kožlany: Polcar – Lehner, Hurt (50. Štrunc), Frank, Švamberg, Koura (80. Kozler), Šimek, Kotěšovec, Hora, Vališ (55. Macák), Vlček.

Křelovice: Hebík – Kyprý (80. Musil), Tabáček, Hubač, L. Strnad, Bican, Tyr, Zeman, Košan, Bartoš, Hladík.

Sokol Plasy 8
Dioss Nýřany B 0

Poločas: 4:0. Branky: 9., 43. a 66. Jan Šmídl, 22. Sedlecký, 39. Píša, 48. Šamberger, 55. Jílek, 63. Špelina. Rozhodčí: Kovářík. ŽK: 2:2. Diváků: 95.

Plasy: Fazekaš (72. Hudák) – Jakeš (65. Pochobradský), Šamberger (62. Matoušek), Jílek, Sinkule, Sedlecký, Píša, Žemlička, Špelina, Jan Šmídl (72. aňoure), Melichar.

Nýřany B: Matějka (46. Hinterholzinger) – J. Cink, Talůžek, Říha, Kováč, Vácha, Stehlík, Louda, Čížek, Hendrich (55. Holnári), K. Kovač.

Slavia Úněšov 3
Slavia Vejprnice B 1

Poločas: 1:1. Branky: 75.a 85. Ledvina, 27. P. Eger – 30. Nový. Rozhodčí: König. ŽK: 3:3. ČK: 80. Šik (V) po druhé žluté. Diváků: 35.

Úněšov: Kuna – Šmídmajer, Ledvina, Galovič, Voith, Bohuň, P. Eger, Šutera, Tomášek (50. R. Eger), Mižár, Gožo.

Vejprnice B: M. Loužecký – Míčko, P. Loužecký, Herzog, Straka, Motyka, J. Krištof, Šik, Hora, Nový, Rollinger.

ZKZ Horní Bříza B 4
Sokol Dolní Bělá 0

Poločas: 1:0. Branky: 45. a 60. Frána, 87. Jícha, 90. Landa. Rozhodčí: König. ŽK: 1:0. Diváků: 80.

H. Bříza B: Liška – Končal, Riedl, Novotný (36. Zavadil), Obořil, Beneš, Jícha (88. Kepka), Landa, Vrba (60. Lusk), J. Pech, Frána (68. Beránek).

D. Bělá: Toman – Sýba, Bušek, Nový, Gruber, Kaprál (80. Pešička), Matoušík (88. Utěšený), J. Koudela, D. Koudela, Dobrý, Michal.

Střelci: 23 – Šnajdr (Kožlany), 18 – Vaňourek, 16 – Píša (oba Plasy), 14 – Michal (D. Bělá), Hlavatý (Bezvěrov), Vinkler (Kaznějov), 13 – Šimek (Kožlany), 12 – D. Koudela (D. Bělá), Tejc (Kozol.).

Další kolo: D. Bělá – Úněšov (hř. Trnová), Líně – Kaznějov, Bezvěrov – Všeruby (vše SO 17.00 h.), Křelovice – Kozolupy (SO 18.00 h.), Nýřany B – Kožlany (NE 15.00 h.), H. Bříza B – Sulkov, Vejprnice B – Plasy (oba NE 17.00 h.).

Autor: Karel Popel