Uspěla i Sušice, která zvítězila na hřišti Kolovče 3:1 a v prvním pohárovém kole bude hostit Jiskru Domažlice. Nejtěžší protivník čeká na plzeňskou Doubravku. Ta včera v Chomutově po výhře 2:1 vyřadila tamní Loko a nyní ji doma čeká souboj s druholigovou Vlašimí.

Klatovy – Rokycany 2:1

Před poločasem otevřeli skóre domácí parádní trefou Kadlece. Za hosty po akci Dobiáše srovnal Pavel Aubrecht. Záhy na to stejný hráč napálil míč jen do břevna. Hosté měli více ze hry, ale Klatovy v závěru strhly výhru na svou stranu, když se z dorážky po střele Štengla prosadila jedna z nových posil Karel Krejčí.

Poločas: 1:0. Branky: 42. Kadlec, 87. Krejčí – 62. P. Aubrecht. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Průcha – Němec, Hrkal. Diváků: 410.

Klatovy: J. Rojík – Veselka (63. Krásný), Žáček, Jůda (90. Vítovec), Janda, Mészáros, Procházka, Sýkora 87. György), Krejčí, Kadlec, Kohout (72. Štengl).

Rokycany: Vild – Vaníček, Krčál, Král (76. Klír), Hereit, Spěváček, Černý, L. Aubrecht, Bendl (13. Blecha, 28. P. Aubrecht), Dobiáš, Rusňák.

Koloveč – Sušice 1:3

Poločas: 1:1. Branky: 42. T. Došek – 31. Kočí, 55. a 86. Vrhel. ŽK: 4:1. Rozhodčí: Mudra – Szikzsay, Langmajer. Diváků: 170.

Koloveč: P. Fillinger – Tesař, L. Došek (56. Kadlec), Milota, Lucák, Baxa, Černohorský, Šlajs, T. Došek, M. Fillinger, Pavlík (56. Duchoň).

Sušice: Jarolím – Skrbek (79. Budil), Kodýdek, Melka, Vrhel, Hrách, Kočí, Szedmák, Fuchs, Králík (87. Farták), Skála (38. Krejčí).

L. Chomutov – Doubravka 1:2

Poločas: 1.0. Branky: 21. Redžič – 64. Švec, 68. Filipec.

Doubravka: Bouzek – Krejčí, Špic, Brabec, Petrželka, Novák. Sýs, Švec, Ungr, Chvojka, Vyleta. ⋌(ks, tar, ilb)