„Nezvládli jsme úvod zápasu, dostali jsme dva rychlé góly, což poznamenalo další vývoj utkání," řekl po porážce 3:4 a vyřazení z Poháru České pošty záložník Viktorie Plzeň Vladimír Darida.

Věřil jste za stavu 0:2, že ještě máte alespoň malou naději na postup do semifinále?
Byla teprve šestá minuta, zápas byl na začátku. V té době jsem věřil, že by se s tím dalo ještě něco udělat. Kdybychom vstřelili do poločasu nějaké góly, tak by se dalo utkání ještě zvrátit v náš prospěch.

Trenér Vrba po zápase řekl, že mu připadalo, že někteří hráči byli na začátku utkání ještě na svačině. Čím si vysvětlujete nepochopitelný výkon mužstva
v úvodu utkání a pak v dalších minutách až do stavu 0:4?
Nevím, nejspíš to bylo nekoncentrovaností. Je pravda, že první dva góly nás hodně rozhodily. Potom jsme otevřeli hru, další branka Jablonce padla z rychlého brejku a čtvrtá po zaváhání vzadu.

V závěru se vám povedlo odvrátit debakl i díky vašemu gólu hlavou, což se vám při vaší výšce často nestává. Vzpomenete si, kdy se vám to povedlo naposledy?
Bavili jsme se o tom po zápase v kabině. Jestli si to dobře vybavuji, tak branku hlavou jsem vstřelil naposledy v žácích.