Rychle prohrávali 0:2, Salák snížil na 1:2, ale totálně rozložená defenziva po přestávce znamenala další debakl. Domácí přitom zahodili řadu šancí a výsledek mohl být klidně třeba 5:5.

„Nebyla to náhoda, že Doubravka dostala v Tachově v poháru i v divizi dohromady osm gólů. Teď se znovu potvrdilo, že je to nadstandardně ofenzivně laděný tým. Každý z hráčů chce útočit, a nikdo nechce bránit,“ konstatoval nový trenér Karel Krejčí, který po úvodním kole vystřídal odvolaného Ivana Kovácse.

Nový kouč prý hráče na nebezpečí další prohry upozorňoval. „Říkal jsem, že musí hrát účelný fotbal, a nikoliv útočný. Defenziva je záležitostí celého mužstva, nikoliv jen obránců,“ zlobil se Krejčí. „Řevnice byly tak osmkrát ve vápně a vstřelily nám pět branek. Těžily přitom z naivních chyb našich hráčů a z toho jsem zklamaný.“

Opět se zřejmě projevuje, jak propastný je rozdíl mezi plzeňským krajským přeborem a divizí.

„Je to úplně jiná soutěž,“ souhlasí doubravecký trenér. „V kraji se hraje úplně jinak. Navíc se tam ostřílených hráčů každý bál, v divizi už nikoliv. Hráči si musí uvědomit, že mají vytvořeny solidní podmínky a podle toho je třeba na hřišti pracovat.“

Celých devadesát minut odehrál Michal Kovács, syn odvolaného trenéra, který v týdnu před utkáním projevil zájem odejít hostovat do Města Touškova, aby se ve větší míře mohl věnovat futsalu. „Michal byl se Salákem jedním z nejlepších hráčů a já ho v kádru potřebuju. Řekl jsem mu, že futsalové srazy mu umožním. Potřebuje hrát divizi, a nikoliv přebor,“ tvrdí Karel Krejčí.