Svěřenci trenéra Dušana Uhrina tak v Turecku navázali na předchozí dvě výhry nad ruským Permem (3:0) a litevským FK Atlantas Klaipeda (4:0).

Všechny branky zápasu s Admirou, předposledním mužstvem rakouské bundesligy, padly až ve druhém poločase.

Skóre otevřel v 58. minutě Petržela a za opět minut přidal druhý gól Kolář.

Potom však Plzeň polevila v koncentraci a houževnatý soupeř dokázal dvěma góly během dvou minut vyrovnat.

Závěr utkání patřil zkušenějšímu a evropskými poháry ostřílenému celku Viktorie. Osm minut před koncem zápasu se prosadil Hanousek a třetím gólem zařídil vítězství úřadujícího českého mistra.

FC Viktoria Plzeň – Admira Wacker Mödling 3:2

Poločas: 0:0. Branky: 58. Petržela, 63. Petržela, 82. Hanousek.

Viktoria: Kozáčik – Řezník (66. Hubník), Čišovský, Procházka (46. Hejda), Limberský (85. Stratil) – Horváth (74. Hanousek), Hrošovský (46. Hořava) – Rajtoral (57. Kovařík), Kolář (65. Ďuriš), Petržela (75. Štípek) – Tecl (60. Wágner). Trenér: Dušan Uhrin.