„Zklamal mě výkon hráčů, absolutně neplnili pokyny, které jsme si řekli v kabině. Pro soupeře, kterému bych chtěl k výhře pogratulovat, je to úspěch, pro nás ostuda,“ láteřil po zpackaném duelu trenér Jiskry Pavel Vaigl.

Zatímco na Chodsku panovalo po zápase zklamání, na druhé straně barikády byla nálada o poznání veselejší. „Já na tom asi budu jinak než trenér domácích. Jsem velmi spokojený. Jasně, kdyby Domažlice proměnily své příležitosti, mohly klidně zvítězit, ale chtěl bych podotknout, že i my měli řadu šancí, které jsme nedotáhli. Celkově jsme ale hráli velmi dobře, myslím si, že pro psychiku kluků je tohle vítězství velmi cenné a dlouho na něj nezapomenou,“ míní trenér plzeňského Petřína Radek Vodrážka, jehož tým za necelých 14 hodin (v sobotu od 10.15 hodin) sehrál další přípravné utkání proti soupeři z krajského přeboru – Horní Bříze. A díky dvěma brankám Jana Vodrážky zvítězil 2:0.

„V tomto zápase jsme byli jasně lepším týmem, ale trápila nás bídná produktivita. Zejména ve druhé půli, kdy už soupeř fyzicky odpadal, jsme pálili šance. Několikrát jsme šli sami na branku, ale góly z toho nebyly. Na tom ještě musíme zapracovat,“ komentoval druhé utkání kouč Vodrážka, jehož tým nyní trápí řada zranění. „Na můj vkus máme fakt spoustu marodů. Například v Domažlicích nastoupili čtyři kluci, kteří by tam jinak asi nehráli. Ale musím říct, že příjemně překvapili a zvládli to dobře,“ uzavřel povídání trenér Petřína.