Tiskový mluvčí FC Viktoria Plzeň Václav Hanzlík a krajský šéfredaktor Deníků v západních Čechách Milan Kilián předávali v prostorách stadionu Doosan Arena atraktivní ceny vítězům na prvních třech místech.

Co si včera výherci, kteří správně odpověděli na soutěžní otázky a při losování se na ně usmálo štěstí, domů odnesli?

První cenou byly vždy kopačky hráčů Viktorie, s nimiž nastoupili do utkání Ligy mistrů, druhou pak dresy a třetí míče, s kterými de zápasy hrály.

Při utkání Viktorie v Moskvě s CSKA soutěžící tipovali, kolik žlutých karet celkem udělí rozhodčí.

Při závěrečném zápase doma s AS Řím měli soutěžící uhádnout, kolik bodů celkem Viktoria ve skupině získá.

Cenu na čtvrtém místě, padesátilitrový sud piva Gambrinus, obdrželi soutěžící poštou.

Nejúspěšnější soutěžící byla Danuše Záleská, která správně odpověděla na otázky v závěrečných dvou kolech a dvakrát se na ni usmálo štěstí při losování. Ceny, dres a míč, za ni převzal její vnuk Michal Šmíd.
Kvůli pracovním povinnostem nemohli včera na stadionu převzít ceny také další tři výherci, kteří za sebe poslali náhradníky.

Příležitost převzít cenu osobně si naopak nenechal ujít Vincent Vislai. Čtyřiasedmdesátiletý rodák z Košic žije v Plzni od roku 1962 a dvanáct sezon hájil barvy rezervního týmu Škody Plzeň. Vincent, který je velkým fanouškem Viktorie a nevynechá jediný zápas svého týmu, obdržel kopačky Tomáše Hořavy. „Viktorce jsem proti AS Řím věřil a tipl jsem, že bude mít celkem sedm bodů. Z kopaček mám velkou radost, moc si ceny vážím,“ svěřil se Vincent Vislai.

Milan Gulaš
Kapitán Gulaš se těší na Kometu i na Plekyho