Mirošov–FK Volduchy 0:1. Volduchy začaly velkou příležitostí Viléma ve 3. minutě, s jehož skákavou střelou měl brankář FC velké problémy. Borci FK byli aktivnější a přesnější v rozehrávce, takže se většinou hrálo na polovině Mirošova. V 15. minutě vypálil z dálky Přibík, ale těsně minul. Ve 20. minutě se Volduchy dočkaly. To Doležel střílel z velkého úhlu přímo do šibenice mirošovské branky a bylo to 0:1! Ve 23. minutě opět s chutí hrající Doležel zatřásl břevnem, o minutu později pak Marek ze dvou metrů nastřelil gólmana! V tuto chvíli Mirošov odolával velkému náporu FK, který však nepřinesl další brankové vyjádření. Ve 33. minutě se osmělil i Mirošov, když při rohovém kopu musel brankář Zatloukal čelit jediné vážné akci ze strany soupeře v tomto utkání. Ve 41. minutě pak těsně minul branku levou nohou střílející Moravec.

Ten se stal také hlavní hvězdou druhého poločasu, když v 76. minutě nečekaně nepřekonal sílu gravitace a doslova „ochutnal“ škvárové hřiště Hrádku. Druhý poločas přinesl, až na zmíněný moment, minimum vzruchu a brankáři si na obou stranách příliš na míč nesáhli. Volduchy si tak zaknihovaly první vítězství v přípravných utkáních a mohou se těšit na další přátelský duel. Tentokrát v neděli 20. března v Doubravě proti TJ Kozolupy. Dorostenci FK si naopak pozvali na nedělní odpoledne vrstevníky Košutky.

Sestava FK Volduchy: Zatloukal (Šauer) - Přibík, Vondrášek, Bron, Kratochvíl J. - Moravec, Špelina, Hoblík, Vilém (Hejsek) - Doležel (Šilhánek), Marek (Zlatohlávek).