"Snažili jsme se umožnit co nejširšímu okruhu fanoušků vyjít vstříc. Byli jsme si vědomi, že odjezd po patnácté hodině z Plzně by mohl být pro někoho z časových důvodů nepřijatelný. Chtěl bych ocenit přístup a vstřícnost Českých drah, které nám umožnili posunout odjez z Plzně po 16 hodině," komentoval uvedené změny obchodní ředitel Viktorie Plzeň Aleš Pangrác.

Zájemci o cestu do Prahy vlakem, tak budou cestovat se spojem R 761, který odjíždí z plzeňského hlavního nádraží v 16:10 hodin. Vozy určené pro přepravu fanoušků budou označeny logem klubu a logem Plzeňského kraje. Ve vlaku budou společně s fanoušky cestovat také policisté a členové bezpečnostní agentury. „Tato opatření zřizuje klub pro bezpečnou cestu svých příznivců nejen vlakem, ale následně i při přesunu na Letenský stadion“, dodává Pangrác. Další možností je cestovat speciálními autobusy, které budou vypravovány ze Štruncových sadů. Cesta do Prahy, ale i nazpět je zcela ZDARMA, díky spolupráci s Plzeňským krajem, který bude dopravu fanoušků na utkání hradit.

„Pokud chtějí fanoušci cestovat na zápas zdarma, stačí k tomu zakoupení vstupenky v rámci předprodeje ve Štruncových sadech a vyžádat si k lístku voucher na dopravu zdarma. Obdržený voucher pak držitel vstupenky předloží při nástupu do autobusu řidiči nebo při nástupu do vlaku bezpečnostní službě a následně může bez okolků vyrazit společně s námi na fotbalový svátek,“uzavírá Aleš Pangrác. Voucher bude stejně tak sloužit pro zpáteční cestu, proto je nutné, aby si je fanoušci uschovali a při odjezdu se s nimi prezentovali.