Domažlice – Doubravka 2:0

Čtvrtá výhra Domažlic v jedné řadě se zrodila v úvodu utkání. Bahleda využil nedorozumění stopera M. Smíška s brankářem Míčkou a technickým lobem poslal domácí do vedení. Za chvíli byl hostující Šimr zastaven pro sporný ofsajd, ale udeřilo opět na druhé straně: pád Šámala ve vápně posoudil rozhodčí jako faul a Zb. Černý z penalty stanovil výsledek. Ještě do přestávky mohl přidat třetí gól Bahleda, ale i Šimr prověřil Mlezivu v domácí svatyni.

Po obrátce se domácí soustředili na obranu, hosté dobrou kombinační hrou získali převahu, v koncovce se však neprosadili. V dobrých šancích selhali dvakrát Šimr a jednou Bobák. Domažlice hrozily z brejků, které však postrádaly přesnost.

Poločas: 2:0. Branky: 3. Bahleda, 26. Zb. Černý z PK. Rozhodčí: Čížek. ŽK: 2:3. Diváků: 500.

Domažlice: Mleziva – Strejc, Paul (79. Mach), Tesař, Vacek (41. Čech) – Zb. Černý, Šámal, Manowetz, Mifek – Bahleda, Šot (85. Bublík). Trenér M. Dejmek

Doubravka: Míčka – Klůc, M. Smíšek, D. Novák, O. Král – Kislinger (32. Bobák), M. Kovács (77. Hric), Vaigl, Sýkora – Švec, Šimr. Trenér I. Kovács.

Vejprnice – Horažďovice 3:0

Zdravotní indispozice obou horažďovických gólmanů postavila do branky obránce Stulíka, který však rozhodně nezklamal a za góly nemůže.

Hosté i bez distancovaných Kukola s Pondělíkem byli v úvodu lepším týmem. Střely Beránka a Šafandy z dálky však Hajžman zlikvidoval. Vejprničtí se postupně rozehrávali a po faulu na Kučeru je poslal do vedení z penalty R. Černý. Za chvíli Löwy přesně nacentroval a Kučera přesnou hlavičkou přes celou branku získal pro domácí dvoubrankový náskok.

Po změně stran opět začali lépe hosté, Janouškovec v obrovské šanci byl sám před brankářem, ale pálil vedle. Vejprnice v dalším průběhu hru vyrovnaly, vyloženou šanci si však už nevypracovaly. Až v poslední minutě Křen posadil trestný kop přesně na hlavu R. Černého a jeho střelu dorazil do sítě Braun.

Poločas: 2:0. Branky: 36. R. Černý z PK, 38. Kučera, 90. Braun. Rozhodčí: Janoch. ŽK: 2:1. Diváků: 150.

Vejprnice: Hajžman – L. Rada, Stanislav, R. Černý, Bouřa – Löwy (70. Košťál), Holý, Braun, J. Biedermann (79. Grambal) – Kučera, R. Dyk (53. Křen). Trenér J. Mysliveček.

Horažďovice: Stulík – Baloušek, Grunt, Šafanda (77. Pavlík), Zámeček – Ulč, Jůda, Koudela, Janouškovec, Beránek – Horváth. Trenér R. Bouda.

Písek – Klatovy 3:0

Přestože byla v první půli hra vyrovnaná, hosté dvakrát inkasovali. Nejdřív se zblízka trefil přesně Kuchař a před přestávkou zužitkoval centr na zadní tyč Holan. Mezi tím mohl skóroval klatovský Tafat, ale se střelou k tyči si gólman domácích poradil.

Když brzo po přestávce propadl Holanův centr až do branky, bylo o výsledku prakticky rozhodnuto. Klatovy měly sice ve zbytku utkání převahu, ale v koncovce jim chyběl důraz a nedokázaly se vůbec před brankou prosadit.

Poločas: 2:0. Branky: 15. Kuchař, 40. a 49. Holan. Rozhodčí: Šístek. ŽK: 0:1. ČK: 0:1 (85. Hovorka). Diváků: 250.

Klatovy: Jarolím – Šlechta, M. Viktora, Hovorka, Kopp – Aubrecht (46. Brejcha), Mužík, Lisý, Zedník – Hanzlík (75. Beneš), Tafat (46. Cihlář). Trenér P. Běloušek.

Ostatní výsledky

Motorlet – Jankov 3:0 (2:0, 6. Patera, 9. Mašanský, 70. Rezek), Votice – Třeboň 1:3 (1:2, 21. Horňák – 5. Lavička, 11. Brozman, 90. Sedláček), Admira – Strakonice 3:0 (2:0, 10. Janků, 13. a 85. Vobořil), V. Žižkov B – Bzová 3:1 (0:0, 46. Mores, 48. Knobloch, 77. Šťastný – 90. Petr), Prachatice – Králův Dvůr 4:1 (2:0, 8. Kováčik, 18. a 82. Košík, 65. Nitrianský – 55. Podzemský).