V přeboru okresu Rokycany se totiž vítězné Cheznovice vzdaly postupu a v tabulce druhé Radnice, které měly hrát baráž, postupují přímo, a tím možnost zahrát si baráž o postup výš dostala Sparta.

Z posledního kola přeboru stojí za pozornost souboj rezervy Města Touškova s béčkem Bolevce, ve kterém padlo čtrnáct gólů! Navíc měl duel hodně divoký průběh. Hosté vedli už 4:1, prohrávali 4:5, opět vedli 7:5, aby domácí nakonec srovnali na konečných 7:7. Na obou stranách se zaskvěli i kanonýři: domácí Stanislav Karbusický a bolevecký Luboš Fictum vstřelili oba po třech gólech.

Zcela jasno není ještě v počtu sestupujících z městského přeboru. Jedinou a definitivní jistotou je přímý sestup béčka Vodních staveb.

„Pokud Sparta z baráže postoupí do 1. B třídy, budou s béčkem Zruče hrát baráž o udržení v přeboru Litice. Když Sparta neuspěje, sestoupí přímo ještě Litice a baráž se Zručí by hrálo béčko Touškova,“ vysvětlil předseda sportovní a technické komise měst. svazu Jiří Král.

Baráž je na programu příští středu 1. července a v sobotu 4. července. Potom už budou všechny otazníky vyřešeny.

Rapid – Slovan 3:0

Poločas: 1:0. Branky: 28. a 56. Šťastný, 75. Hlaváč. Rozhodčí: Houdek. ŽK: 1:1. Diváků: 100.

Rapid: Nikrmajer – Korda, Hodan (75. Rad. Duchoň), Páník, Jiskra, Dan. Novák, Šťastný, Janout (60. Častoral), Hlaváč, Jílek (75. Červeň), Pytlík (53. Lorenc).

Slovan: Koulák – M. Santorius, J. Zýka, K. Santorius, T. Zýka, Schuster, Cíl (30.Tomrdle), Vričan (63. Svatoš), Bouřil, O. Žák, Solfronk.

Sparta – Dýšina 1:3

Poločas: 1:0. Branky: Brestovanský – Jul. Šesták, Bruj, Stružka. Rozhodčí: Vokáč. ŽK: 6:2. ČK: 2:0 (74. Sýkora, 81. K. Kučera). Diváků: 30.

Sparta: Hudák – Rom. Duchoň, P. Kučera, Hlobrádek, Brestovanský (66. Pátek), K. Kučera, Schneider (73. Štěpánek), Scimeni (52. Seidl), Schumann, Chmelík, Sýkora.

Dýšina: M. Liška – Mužík, Jul. Šesták, Totzauer (55. Koranda), Špánek, Gren (46. Bruj), Feřstek (20. Šedivec), Soroka, Volín, Stružka, Boháč.

Prazdroj – Starý Plzenec 2:1

Poločas: 1:1. Branky: 10. Pleticha, 63. Tříska – 43. Mazuch. Rozhodčí: Šebesta. ŽK: 2:1. Diváků: 40.

Prazdroj: Suha – Brejcha, Pleticha, J. Diviš I (46. Hofrajtr), Wais, Křepelka, L. Sedláček, Hyneš, Tříska, Felgr, Beran.

Starý Plzenec: Ulč – P. Houdek, Děkanovský, Štěpán, Guriš, Směšný (70. Görner), Ranc (46. Šilhánek), Schejbal, Mazuch, M. Houdek, Steinbach.

Letná – Doubravka 3:2

Poločas: 0:1. Branky: 58. Dobrý z PK, 68. a 88. J. Rada – 34. a 48. A. Chaloupek. Rozhodčí: Ježek. ŽK: 1:0. Diváků: 30.

Letná: Fryš – P. Vaněk, J. Diviš II, J. Rada, Dobrý, Geiger, T. Marek I (46. Spiegl), Čejka (60. Vukovič), M. Vaněk, Hájek, Tyr (46. Kupka).

Doubravka: Tománek – Větrovský (66. T. Marek II), P. Kolář, Krejčí, Jonáš, Urie, A. Chaloupek, Hric, Vurm, Krejčík (35. Vela), Gajan.

M. Touškov – Bolevec 7:7

Poločas: 1:4. Branky: S. Karbusický 3, St. Nosek, Hodek, Trykar, Kumpera – L. Fictum 3, Musil 2, Fryček, Hackr. Rozhodčí: Škarda. ŽK: 0:0. Diváků: 20.

Město Touškov B: Vinš – Trykar, Šiška (46. Šandara), Pešík (46. Kotáb), Hodek (73. M. Kupec), Kumpera, Vrba, Pašek, J. Kupec, S. Karbusický, St. Nosek.

Bolevec B: Körner – Klečka, Běl, J. Pelnář, L. Fictum, A. Sedláček, Hackr, Zelenka, Musil, Fryček, Fleisner.

Bukovec – SK ZČE 2:6

Poločas: 0:1. Branky: 52. Klenovec, 70. Suchý – 36., 55. a 56. Pekník, 53. Lenk, 69. a 88. Vohrna. Rozhodčí: Hlavsa. ŽK: 0:2. Diváků: 30.

Bukovec: Lopatka – Suchý, Barčuk, V. Kučera, Planeta, Jos. Šesták, Zíka, B. Diviš, Hajna, Milikáš, Klenovec.

SK ZČE: Mašek – Lenk (46. V. Klečka), J. Marek (46. Vohrna), Rous, Lenk, Pekník, Rout (46. Karadžov), Kraus, Bednář, Klail, Kubík.

Vodní stavby – Litice 2:4

Poločas: 1:3. Branky: 35. Hasler, 83. Petelík – 4. Bělohlávek, 10. Forman, 44. Rojík, 74. Krejcar. Rozhodčí: Požárek. ŽK: 1:2. Diváků: 50.

Vodní stavby B: Tišer – Vl.Čech, Gemov, Karas (61. Lochman), Bauer, Bláha, Šedivý, Hurt, Paum, Hasler, Petelík.

Litice: Hora – Handrejch, Vl. Liška (46. Kvahoř), Forman, Rojík (46. Knotek ml.), Bělohlávek, Voves, Krejcar, Knotek st., Nevečeřal, Blovský.