Sami hráči Viktorie pak ze všech zaslaných originálních videí vybírali ta nejlepší. Vítězem soutěž se stala Na prvním místě se umístila třída 7. A ze 34. základní školy v Plzni v Gerské ulici, kterou pak na začátku tohoto týdne při první vyučovací hodině navštívili obránce Radim Řezník se záložníkem Janem Kopicem.

Oba viktoriáni rozdali desítky podpisů, neváhali se vyfotit, pořídit populární „selfíčka“ a také si s žáky popovídat.

„Videí dorazilo opravdu hodně. Je dobré, že jich bylo tolik. Na tomhle si děti daly hodně záležet a vyhrály zaslouženě,“ ocenil vítězné video Jan Kopic.

Akci si pochvaloval i obránce Radim Řezník. „Je super, že se do soutěže zapojilo tolik škol. Bylo těžké vybrat nejlepší video. Myslím si však, že jsme nakonec vybrali dobře,“ míní Radim Řezník.

Na druhém místě se podle hlasování hráčů Viktorie Plzeň umístila základní škola z Kozolup, která od týmu Viktorie Plzeň obdrží podepsaný plakát s věnováním a samozřejmě také vstupenky na jeden zápas v Doosan Areně. Vstupenky získají za odměnu všechny školy, které se do soutěže zapojily.

Projekt Viktorka do škol má za cíl zapojit školy do dění okolo klubu FC Viktoria Plzeň. Pětinásobný český šampion pro žáky partnerských škol pravidelně pořádá soutěže o zajímavé ceny. Vybraní žáci pak dostávají vstupenky na zápasy.

Případní noví zájemci o vstup do projektu se nám mohou ozývat na e-mailovou adresu: belsan@fcviktoria.cz.

Mediálním partnerem projektu Viktorka do škol je Plzeňský deník.