Viktorii rozesmutnil Šural

Liberec, Plzeň - Fotbalisté Viktorie Plzeň sahali v pondělí večer v dohrávce sedmého kola první ligy v Liberci po výhře, vytvořili si šancí na dva zápasy, v utkání vedli, ale nakonec si odvezli jen bod za remízu 1:1.

15.9.2014 4

Tomáš Hořava z Plzně proti Liberci.Foto: Jaroslav Appeltauer

Viktoria vedla brankou Pilaře z desáté minuty, hostům sebral výhru ve druhé půli vyrovnávacím gólem Šural.

Plzni vyšel vstup do utkání, po nacvičeném signálu ze standardní situace šla do vedení. První střelu Limberského z hranice šestnáctky liberecký gólman Ondřej Kolář stačil ještě vyrazit, pak se ale do míče opřel Procházka, odražený míč se dostal k Pilařovi, který zblízka překonal domácího brankáře – 0:1.

Hosté byli dál nebezpeční a mohli svůj náskok navýšit, když se ve dvou vyložených šancích ocitl Chramosta. Po přihrávce Petržely ale mířil z deseti metrů nad a pak po akci Daniela Koláře a Vaňka zblízka nastřelil jen libereckého gólmana.

Na druhé straně si s prudkou střelou Dalergeho poradil nadvakrát Kozáčik.

Aktivní Viktoria se i ve druhé půli tlačila před branku Slovanu a byla blízko druhého gólu. U tyče volný Chramosta ale místo střely volil přihrávku a pak osamocený Petržela mířil hlavou vedle.

Vzápětí Plzeň nevyužitých šancí litovala. Šural vystřelil z úhlu a nepřipravený Kozáčik pustil míč do sítě – 1:1.

Když pak Kolář vychytal ve velké šanci Pilaře, body se dělily. Viktoria tak vede ligu s jednobodovým náskokem před Jabloncem a Spartou.

Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 1:1 (0:1)

Branky: 58. Šural - 9. Pilař. Rozhodčí: Franěk - Blažej, Vlasjuk. ŽK: Obročník, Delarge, Pimpara, Karišik - Procházka, Hejda, Limberský, Řezník. Diváci: 5918.

Liberec: O. Kolář - Coufal, Pimpara, Karišik, Fleišman - Obročník (56. Dydowicz) - Delarge (65. Hadaščok), Ďubek, Pavelka, Frýdek (87. Mudra) - Šural. Trenér: Slovák.

Plzeň: Kozáčik - Řezník, Hejda, Procházka, Limberský - Hrošovský, Vaněk - Petržela (61. Hořava), D. Kolář, Pilař (89. Kovařík) - Chramosta (79. Tecl). Trenér: Koubek.

15.9.2014 VSTUP DO DISKUSE 4

Hokejová extraliga: Mountfield HK - HC Škoda Plzeň.
21

Před pauzou přišla studená sprcha

Curling muži.

Olympijský sen českého curlingu se rozplynul

Nejpřívětivější úřad je ve Starém Plzenci

Starý Plzenec – Město zaujalo novinkami, které zavedlo během roku.

Házenkáři Talentu zlomili odpor Hranic až čtvrt hodiny před koncem

Plzeň vstoupila do druhé poloviny extraligy házené vítězně. V nedělním 12. kole vyhrála v Hranicích 24:20. Talent v tabulce zůstává druhý se ztrátou jednoho bodu na vedoucí Zubří.