Akce je naplánována na pondělí 19. prosince od 17.00.

„Jsme rádi, že se k tomuto oblíbenému setkání můžeme letos znovu vrátit. Chtěli bychom pozvat viktoriány všech věkových kategorií,“ vyzval fanoušky na klubovém webu Václav Hanzlík, mluvčí FC Viktorie Plzeň.

Lidé se mohou těšit nejen na vánoční atmosféru, ale i tradiční svařák, pro velké i malé viktoriány je připraven bohatý program a řada překvapení. Na jednom pódiu se tentokrát představí i kompletní tým a trenéři v čele s Michalem Bílkem. Měly už by tam být i zimní posily, v kuloárech se spekuluje především o Romanu Květovi z Bohemians 1905 a Danielu Vašulínovi z Hradce Králové.

Naopak olomoucký Mojmír Chytil dá zřejmě přednost pražské Slavii a nepříliš reálný se zdá být i příchod legionářů Vladimíra Daridy (Hertha Berlín) a Matěje Vydry (Burnley).

LUDĚK ŠELLER se stejně jako v předchozích sezonách zaměří na sprinty.
Sezona běžců startuje ve finské Ruce. Bude u toho i Šeller

Ale kdo ví, třeba bude viktoriánský Ježíšek štědrý.

Ve stejný den, jako budou Vánoce na Viktorce, zahájí plzeňští fotbalisté také zimní přípravu. Letos je to netradičně již před Vánoci, protože jarní část ligy startuje už 28. ledna a svěřenci trenéra Michala Bílka se chtějí pořádně nachystat, protože obhajují mistrovský titul a chtějí si zajistit minimálně místo zaručující boj o evropské poháry. A k tomu potřebují i podporu svých věrných fanoušků, s nimiž se vpodvečer po prvním tréninku přijdou rozloučit, aby se naladili na vánoční svátky.

„Věříme, že opět dorazí velké množství fanoušků a společně si užijeme skvělou akci v předvánočním čase,“ doplnil mluvčí klubu s tím, že klub pro ně chystá i nejedno překvapení.