„Vyhráli jsme, jsme za to moc rádi, ale musíme přiznat, že úvod zápasu nám nevyšel. V prvních dvaceti pětadvaceti minutách jsme kazili přihrávky, dělali příliš mnoho jednoduchých ztrát a nemohli se dostat do tempa," poznamenal čerstvě čtyřicetiletý trenér plzeňského béčka Josef Parlásek. „Pak jsme ale hru vyrovnali, začali si vytvářet šance a jednu z nich jsme v závěru poločasu dokázali proměnit," kvitoval herní obrat jeho týmu.

SK Petřín Plzeň (červení), archivní snímek.
Petřín zdolal Cheb a slaví. Vodrážka: Máme co zlepšovat, měli jsme i štěstí

Po obrátce už žádná branka nepadla. „Náš výkon ve druhém poločase ale byl už lepší. Jen škoda, že jsme nepřidali druhou branku," litoval Parlásek zahozených příležitostí. „Soupeř hrozil především z brejků, ale naštěstí se také nedokázal gólově prosadit," pokračoval v hodnocení zápasu.

„Máme mladý tým, který se stále učí a sbírá zkušenosti, což bylo proti Mostu vidět. Ale byly tam i dobré věci, na kterých můžeme stavět. Každopádně nás ještě čeká dost práce a já věřím, že to co nejdříve vypilujeme," doplnil Josef Parlásek, jehož tým do nové sezony ČFL vstoupí v neděli 6. srpna domácím zápasem s pražským Motorletem (10.30 hodin).

Za osm dní startuje nový ročník krajského přeboru.
ANKETA DENÍKU: Kdo vyhraje podzimní část krajského přeboru? Hlasujte