„Bohemka předvádí fotbal, který nám moc nesedí. Hraje důrazně, zodpovědně a přitom čeká na brejkové situace. Poslední dva zápasy s námi odehrála prakticky bez chyb. O to více chceme tentokrát proti ní na domácím trávníku stoprocentně uspět,“ burcuje svůj tým před letošním posledním ligovým duelem kouč Viktorie Pavel Vrba.

Plzeň nastoupí v plné síle. Připraven do zápasu by měl být i reprezentační záložník Václav Pilař, kolem kterého se za poslední týden strhla mediální bouře.
Třiadvacetiletý fotbalista, který je v Plzni na ročním hostování z Hradce Králové, podepsal nečekaně minulý pátek smlouvu s bundesligovým Wolfsburgem a rozvířil tím v médiích velký poprask.

Klub následně kvůli velkému tlaku na Pilaře nenominoval v neděli hráče na zápas v Příbrami. Od úterý už Pilař opět trénuje s mužstvem.

„Pokud se mediální humbuk kolem něj uklidní, Venca by měl být schopen do zápasu nastoupit a objeví se v nominaci. Bude záležet na něm, jak se bude cítit,“ uvedl na adresu Pilaře trenér Pavel Vrba.

Návrat Pilaře do týmu vítá i kapitán Viktorie Pavel Horváth. „Venca je kvalitní fotbalista a to, co se teď kolem něj děje, je trochu nešťastné. Věřím, že se vše vyřeší tak, aby on i klub byli spokojeni a nikdo se na nikoho nemusel dívat skrz prsty,“ prohlásil Pavel Horváth.

Myslíte si, že Václav Pilař do utkání proti Bohemce nastoupí? Hlasujte v anketě v pravém sloupci.