Plzeň hrála od začátku zápasu aktivně a snažila se o svůj typický útočný fotbal. Pozadu nezůstávali ani domácím, kteří se snažili smazat jednobrankový náskok Západočechů z prvního utkání.

Největší nebezpečí hrozilo Viktorii z kopaček příbramského kapitána Huni. První jeho příležitost chytil brankář Ticháček a při druhé šanci skončil míč na břevně.

Hosté mohli skórovat ve 28. minutě, kdy po akci Horvátha a přihrávce Limberského pálil do tyče Petržela.

Útočný fotbal pokračoval na obou stranách i po přestávce. Ve 49. minutě se dostal do velké šance domácí Pilík, ale míč naštěstí nezpracoval. Vzápětí byl k prvnímu gólu zápasu blízko plzeňský Kolář, ale sám před Krbečkem trefil jen boční síť.

Aktivitu začala postupně přebírat Příbram, ale do žádné velké šance se nedostala. V 71. minutě naopak přišel úder Západočechů, když Petržela prostřelil vybíhajícího gólmana po zpětné přihrávce na hranici šestnáctky od Navrátila.

Záložník Viktorie tak posunul svůj tým do semifinále Ondrášovka Cupu. Na postupu Plzně nic nezměnila ani vyrovnávací branka Tarczala v poslední minutě zápasu.

Poločas: 0:0. Branky: 90. Tarczal – 71. Petržela. Rozhodčí: Kocourek – Filípek, Koval. ŽK: Borek, Šmejkal.

Příbram: L. Krbeček – Plašil, Štochl, Hušbauer, Nohýnek – Šmejkal, Tarczal, Borek (61. Wágner), Klesa – Huňa, T. Pilík. Trenér: Marko.

Plzeň: Ticháček – Rajtoral, Navrátil, Bystroň, Limberský – Petržela, Rada, Horváth, Rezek (64. Střihavka) – Kolář, Bakoš. Trenér: Vrba.