Viktoria veze z Jihlavy bod

Plzeň – Fotbalisté Plzně ve druhém kole Gambrinus ligy na hřišti nováčka na výhru nedosáhli. V Jihlavě jen remizovali 1:1, i když měli míč častěji na svých kopačkách a ve druhém poločase domácí převážně jen bránili nerozhodný výsledek.

5.8.2012

Fotbalové utkání Jihlava vs. Plzeň.Foto: DENÍK/Libor Plíhal

Vedoucí gól vstřelili domácí v 15. Minutě. Po centru Kolouška si pomohl jihlavský stoper Šourek při souboji s Bakošem faulem a po jeho hlavičce poslal míč do sítě Karlík.

Po půlhodině hry bylo vyrovnáno. Po Daridově centru vypálil před brankou Ďuriš, brankář Blažek míč vyrazil jen k nohám dobíhajícího Koláře, který ležícího gólmana přehodil. Televizní záběry ale potvrdily, že plzeňský záložník střílel z ofsajdové pozice.

Ve druhé půli už branka nepadla. Největší šanci strnout výhru na svou stranu měla Plzeň v závěru zápasu. Horváthův centr prodloužil Hanousek na stopera Ševinského, který ale trefil po střele hlavou jen tyč.

„Remíza na hřišti nováčka je pro nás ztráta, máme vysoké ambice, ale remíza je nakonec spravedlivá," komentoval výsledek kouč Viktorie Pavel Vrba.

Jihlava – V. Plzeň 1:1 (1:1). Branky: 15. Karlík – 30. Kolář.  Diváci: 4150.

Jihlava: Blažek – Obert, Šourek, Tlustý, Josl – Masopust (71. Mešanovič), Jungr (90. Kryštůfek), Koloušek, Karlík, Vaculík (81. Sedláček) – Tecl. Trenér: Komňacký.

Plzeň: Bolek – Rajtoral, Ševinský, Procházka, Limberský – Darida, Horváth – Hora (46. Fillo), Kolář (90. Hanousek), Ďuriš – Bakoš (77. Štípek). Trenér: Vrba.

5.8.2012 VSTUP DO DISKUSE

Chvála bláznovství.
3

Užijte si advent v klidu. Jděte za kulturou do Besedy

Pro chodce v bezvědomí letěl do Plas vrtulník

Kde se slavilo a kde truchlilo

Plzeň – Politici sledovali sobotní sčítání volebních hlasů společně.

Facka na Hané. Mora zničila Škodovku pěti góly

Olomouc, Plzeň – Věděli, že to v Olomouci nebude lehké, ale že si odvezou tak hořkou porážku, hokejisté Škody Plzeň nečekali.

Série pokračuje. Viktoria porazila i Brno

Plzeň – Nezaváhali. Fotbalisté Viktorie Plzeň vyhráli už jedenácté utkání v řadě od začátku ligové sezony. V neděli doma porazili 3:0 Zbrojovku Brno, vedenou bývalým koučem Plzně Romanem Pivarníkem. O branky se postarali Krmenčík, Hořava a Kopic.