Pětadvacetiletý rodák z chorvatské Rijeky podepsal kontrakt na tři roky. Živulič, který hovoří pěti jazyky (anglicky, německy, španělsky, italsky a česky), bude v novém působišti oblékat dres s číslem 29. „Moc si vážím toho, že dostávám tuto šanci a na angažmá ve Viktorce se těším," řekl chorvatský fotbalista na klubovém webu.

Přestup do Viktorie vnímá jako důležitý a velmi pozitivní krok. „Viktoria je velmi známý český klub, který pravidelně bojuje o titul a navíc hraje evropské poháry. Jakmile jsem se o zájmu dozvěděl, byl jsem překvapený a ihned jsem věděl, že je to obrovská motivace," uvedl Živulič.

V kabině Viktorie narazí na dva spoluhráče, s nimiž se velmi dobře zná z angažmá ve Zlíně. „Tomášů Poznara i Hájka jsem se samozřejmě ptal, jak to tady funguje. Všechno chválili, měl jsem samé pozitivní zprávy," prozradil záložník.

Za dva týdny se Živulič bude hlásit trenérovi Pavlu Vrbovi na začátku letní přípravy. „Jsem středopolař, mojí silnou stránkou je síla a dobrá technická vybavenost. Věřím, že Viktorce pomohu," představil se plzeňským fanouškům.

„Od Diega si slibujeme posílení středové řady. Jde o velmi kvalitního fotbalistu a jsme rádi, že jej u nás můžeme přivítat. Přeji mu, ať se mu ve Viktorii líbí a daří," konstatoval generální manažer klubu Adolf Šádek.