Na umělém trávníku v areálu v Luční ulici se Západočeši utkají od 11.00 hodin se Zenitem Čáslav, po podzimu čtvrtým celkem druhé ligy.

Středočechy vede zkušený kouč Miroslav Koubek, který v minulosti působil i v Plzni. Kádr Čáslavi v zimě opustili Strnad (návrat do Bohemians Praha 1905) a brankář Švengr. „Věřím, že i přes tyto odchody se dáme přes zimu dohromady, a i na jaře budeme chtít pokračovat v podzimních výkonech. Máme chuť čtvrtou příčku udržet,“ prozradil jarní cíl svého týmu čáslavský trenér Miroslav Koubek.

Pro svěřence domácího kouče Pavla Vrby bude zápas s Čáslaví poslední prověrkou před odletem na soustředění do Středomoří. Po utkání oznámí trenér Vrba nominaci pro kyperské soustředění. Mnoho otazníků ale v ní už v tuhle chvíli není.

„Z mladíků, kteří s námi zahájili přípravu, nepojede pouze Nový. U gólmanů řešíme, zda na Kypr odletí společně s Ticháčkem a Daňkem mladý Houdek či zkušený Poštulka. Do zítřka (ve středu, pozn. red.) bude jasno,“ uvedl plzeňský trenér.

Na soustředění na Kypru, kde Viktorie odehraje tři utkání se zahraničními soupeři, odletí dvacet hráčů a tři brankáři.

V nominaci bude i ofenzivní záložník Jan Rezek, který už tento týden v pondělí začal s tréninkem. Rezek se na začátku ledna podrobil drobnému chirurgickému zákroku kolene.