Západočeši v něm nastoupí od 15.00 hodin na stadionu ve Štruncových sadech proti poslednímu celku tabulky FK SIAD Most.

„Chceme si udržet deváté místo v tabulce a k tomu potřebujeme nad Mostem vyhrát. Pokud hráči nastoupí se stejným nasazením, bojovností a herní disciplínou jako v předchozích dvou zápasech, o výsledek nemám obavy,“ říká před posledním utkáním sezony trenér Viktorie Karel Krejčí.

Sílu soupeře lze podle kouče Viktorie jen těžko odhadnout. „Je to dost nečitelný soupeř, v posledních zápasech nastupoval pokaždé v dost pozměněné sestavě. Očekávám, že vsadí na mladé hráče, kteří bojují o své budoucí angažmá a do zápasu půjdou s velkou motivací a snahou se předvést,“ míní Krejčí.

O co hrát ale mají i domácí. „Kromě zmíněného sportovního cíle hrajeme samozřejmě o prémie. A také se chceme co nejlépe rozloučit s fanoušky,“ motivuje své svěřence trenér Plzně.

K dispozici bude mít stejný kádr jako v posledním ligovém zápase v Českých Budějovicích. „Mimo hru jsou jen zranění Halama s Rodriguesem,“ vypočítává ztráty kouč.

Někteří hráči však doplní juniorku v dopoledním domácím zápase proti Chebu. „Jdeme trochu do rizika, protože někteří fotbalisté, kteří nastoupí za juniorku, půjdou odpoledne na lavičku áčka. Ale naší prioritou je zachránit ČFL, a tak juniorce chceme posilami z áčka pomoci,“ zdůrazňuje trenér Krejčí.